Franšíza Extéria

exteria
exteria

V České Republice vznikl velmi zajímavý franšízový koncept. Nabízí jej firma Extéria s.r.o. a nabízí všem podnikatelům s obchodním nadšením franšízovou licenci k otevření poradenských poboček poskytujících služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany pod značkou Extéria. V současné době hledá Extéria pro tuto licenci zájemce, kteří by se mohli stát vhodnými partnery firmy pro vybrané okresy a tato nabídka je tedy omezená, protože tato partnerská síť roste každým měsícem.

Extéria zahrnuje ve svých ambicích mimo jiné vybudování franchisové sítě svých poradenských center v každém okrese v České Republiky. Poradenské pobočky zaměřené na BOZP a PO by měly být moderní, nabízet profesionální služby poskytované odborným personálem začínajícím i stávajícím podnikatelům, kteří se potýkají s problematikou BOZP a PO. Těmto podnikatelům či firmám tak chce poskytovat nejen nezbytné důležité informace, ale také problematiku BOZP a PO úspěšně zařadit do jejich činnosti a profesionálně zastupovat jejich firmy.

Extéria je nepochybně odhodlaným a neústupným franchisovým konceptem a plánuje výraznou a rychlou expanzi. Za sjednání frenchisové smlouvy s nimi nabízí Extéria ziskový a zákonem daný byznys, jedinečný systém a manuál k podniku, propagační materiály, grafické podklady, odborná školení,vlastní webové stránky, přístup do informačního systému BOZPIS a zajištění profesionálního personálu. Samozřejmostí je také právní a technické zázemí centrály Extéria a podpora po celou dobu spolupráce. Ziskovost zaručuje zájemcům Extéria dlouhodobým úspěchem na českém trhu a stovkami spokojených klientů,franchizant také nepochybně získá jistouexkluzivitu své pobočky pro daný okres.