Ugova čerstvá šťáva

Ugova čerstvá šťáva
Ugova čerstvá šťáva

Fresh bary v České republice byly na nulovém počtu, dokud se pomocí franchisingu neobjevil na českém trhu skvělý bar nazvaný Ugova čerstvá šťáva. Jedná se vlastně o takového průkopníka, protože po jeho uvedení na trh se začaly na náš trh cpát další bary nabízející podobné služby. Nejlepší čerstvě vymačkané nápoje však stejně naleznete jen v Ugu. V současné době má svých vlastních provozoven zhruba kolem třiceti dvou, franchisových provozoven má ale o patnáct více. Během těch let, co bude firma své jméno, nasbírala řadu zkušeností a nyní je schopna přizpůsobit provoz různým místům, různým zákazníkům i různým prostorům. Podnikat pod touto značkou je jistě dobrá volba, protože Ugova čerstvá šťáva se stále rozrůstá.

Pakliže byste se chtěli stát franchisanty:

Společnost stále hledá lidi, se kterými by se rozhodla spolupracovat. Chce neustále své pobočky rozvíjet. Určitou roli v tom hraje také konkurence, která ji válcuje svými nápady a levnějšími cenami. Proto chce Ugo zaujmout a dostat se i do míst, kde třeba zatím není žádný fresh bar. Pakliže se chcete stát franchisanty této značky, vyberou vám vhodné místo pro vaši provozovnu. Také vás ochrání před obrovským nájmem a pomůžou vám se sestavením návrhu budoucího podnikání. Nemusíte se ani strachovat o to, jak vybavíte danou provozovnu, protože i o to se s radostí postarají lidé, pro něž budete pracovat. Dokonce vám také pomůžou vybrat vhodný tým, abyste ani tuto cestu neměli nijak složitou.

Po otevření vás plně podpoří a nabídnou vám také potřebnou konzultaci, pokud bude samozřejmě potřeba. Dvacet čtyři hodin bude pro vás k mání i online podpora.

Jaké jsou požadavky?

  • Potřebná počáteční investice (liší se od toho, zda se chcete věnovat fresh baru nebo salaterii)

Kontakt na franšízový systém:

Tel.: 737 280 140

Email: franchising@ugo.cz, radim.tauchner@ugo.cz