Pět tipů, jak ušetřit za telefon

Pět tipů, jak ušetřit za telefon
Pět tipů, jak ušetřit za telefon

Dnes platíme doslova za všechno. Neustále jdou ceny všeho nahoru, proto je třeba, abychom se naučili šetřit. Důvodem je fakt, že i když nám nyní zaměstnavatelé přidávají na výplatních páskách, neznamená to, že nám budou nadále platit tolik, kolik platí. Najednou nám můžou plat strhnout nebo nás klidně můžou vyhodit. Je proto dobré mít finanční rezervu, kterou si nastřádáme tak, že budeme zkrátka šetřit. Ono šetření není opravdu žádné tabu, je to naopak možnost, jak si občas dopřát to, co bychom si jindy dopřát nemohli. Začněte se šetřením ještě dnes, pomůžeme vám s šetřením za telefon. 

Telefon používáme dnes a denně, bohužel nás právě i telefon hodně stojí. V případě, že se rozhodnete ušetřit za telefon, máme pro vás pět tipů, jak na to. 

Tipy, jak ušetřit za telefon 

1. Příslušenství pokaždé kupujte v e-shopech, kde je daleko levnější než v kamenných prodejnách. Vezměme si takové ochranné sklo, které přes internet koupíte za stovku, v obchodech za něj dáte i pět stovek. 

2. Chatovací aplikace místo SMS jsou taky pomocníkem, jak ušetřit. Pokud samozřejmě nemáte tarif, v rámci kterého máte SMS zdarma do všech sítí, v tom případě chatovací aplikace zas tak nepotřebujete. 

3. Když aplikace do telefony, tak jedině zdarma. Neplaťte za speciální aplikace, podobných seženete x i zadarmo. Stejně tak to platí u her – neplaťte za hry, hrejte ty, které jsou zdarma. 

4. Využívejte místo online map offline mapy, které lze používat i v offline režimu, nikoli jen v online módu. 

5. Zkuste vyjednat s operátorem slevu nebo výhodnější tarif. Mnohdy vám operátoři nabízí jen to, co je nevýhodné a za co získají velké provize, vždy existují levnější alternativy podobného tarifu, který zrovna máte. Pokud tedy máte čas zamiřte k operátorovi a zkuste sjednat trochu výhodnější tarif. Budete se divit, s čím přijde.