YOGOTERIE

YOGOTERIE
YOGOTERIE

Velkým hitem se v poslední době stala jistá novinka na českém trhu. Jedná se o osvěžující a sladké pokušení, kterému se opravdu jen stěží odolává. Hlavně když už se blíží teplejší počasí, mnoho lidí sáhne po nějakém velmi dobrém, chutném osvěžení, ale většinou by nejraději sáhli po zdravé verzi, nikoliv pouze po sladkém osvěžení s velkým množstvím cukru. Ideální volbou je proto frozen jogurt, neboli zmrazený jogurt, který je nyní velkým hitem, jež otřásá Českou republiku. Tento čerstvý chlazený jogurt se připravuje z čerstvého mléka a jogurt. Následně se doplní speciální směsí s různou příchutí. YOGOTERIE však nejsou pouze tyto skvostné vynikající jogurty, ale také se můžete těšit na lahodné čerstvé milkshaky nebo smoothies, což je pro vás ideální verze snídaně, pokud si ji nestíháte ukuchtit doma, než vyrazíte do práce.

YOGOTERIE je opravdu velkou novinkou na našem trhu. O tom svědčí i fakt, že donedávna existovaly pouze dvě vlastní provozovny, a to konkrétně v Praze ve dvou nákupních centrech. Tou dobou se také jednalo o sjednání první franšízové provozovny, ale nyní už nějakých pár provozoven v Česku je. Ovšem stále se touží po větším rozrostení, proto společnost hledá vhodné franchisanty, kteří by byli ochotni pracovat pod touto značkou. Celková investice se sice vyhoupne až na dva miliony korun a vstupní poplatek sice činí sto padesát tisíc korun, ovšem následné zisky za tyto počáteční finance jisě budou stát.

Požadavky kladou důraz nejen na samotné prostory, ale také na kandidáta

I když byste mohli mít potřebné peníze, je nutné, abyste také splňovali požadavky, co se týče prostor. Provozovna totiž musí mít minimálně patnáct metrů čtverečních a musí vlastnit také sklad. Samotná kandidát by měl také splňovat předem dané požadavky – měl by to být člověk, který má organizační a řídící schopnosti, bude do práce plně zapálen a je naprosto ztotožněn se značkou YOGOTERIE. Znalost lokálního trhu je samozřejmě také důležitou podmínkou.

Pakliže si myslíte, že dané požadavky splňujete do puntíku, nebojte se kontaktovat kontaktní osoby, a to buď přes email info@yogoterie.cz nebo telefonicky 775 161 805.