DENNY’S

DENNY’S restaurant
DENNY’S restaurant

Katalog franšíz se neustále rozšiřuje, proto je na místě, abychom vám konečně přinesli další franšízu, s níž můžete začít spolupracovat. Dneska můžete podnikat už naprosto se vším, s čím si usmyslíte. Můžete podnikat s oblečením, ale nejčastěji se podniká v oboru gastronomie. Právě v gastronomii neustále přibývá celá kopa zajímavých konceptů, na které je třeba poukázat. Například takový franšízový koncept restaurací Denny’s stojí za zmínku. O co se jedná a co v sobě tato franšízová síť vlastně skrývá?

Restaurací najdeme na našem území poměrně hodně. Málokdy však najdeme tak dobrou restauraci, která se zároveň přibližuje americké kuchyni. Pokud jste milovníky americké kuchyně, pak je pro vás franšíza Denny’s to pravé!

Jak velká je dnes tato síť?

Tato síť je tvořena dneska už 2150 restauracemi, které se nacházejí ve Spojených státech amerických a v dalších třinácti zemí celého světa. Dnes se dostává tato americká síť restaurací i do České republiky a vy můžete být její součástí. Na trhu už tato restaurace funguje více jak šedesát let, kdy ročně obsluhuje více jak 32 milionů zákazníků.

Podle magazínu Entrepreneur je tato franšízová síť mezi deset nejlepšími franšízovými systému v Americe.

Denny’s a franšízanti

Pokud byste se chtěli stát franšízantem této pobočky, můžete si vybrat, zda budete vlastnit malou restauraci, která se obvykle nachází v nákupních centrech, ve food courtech nebo například na železničních stanicích, nebo jestli budete vlastnit standardní restauraci ve velkých nákupních centrech nebo zda budete vlastnit drive trh Denny’s, která se většinou nachází na dálnici nebo u jiných silničních komunikacích.

Budete mít dle smlouvy na starost rozvoj po celé České republice. Dle smlouvy budete muset otevřít určitý počet restaurací. Musíte mít samozřejmě potřebný kapitál.