Tamaris

Tamaris
Tamaris

Která žena by neměla ráda obuv! Proto se není čemu divit, když mezi franchisanty této společnosti najdete především ženské postavení. Tamaris je značka působící na trhu už od roku 2003. Boty této značky jsou jedny z nejoblíbenějších vůbec, a to v celé Evropě. Jsou totiž vyrobeny vysoce kvalitně – zpracování je nejen pohodlné, ale také cenově přitažlivé. Díky tomu, že se obuv dobře uchytila, se rozhodla společnost zapojit se do systému franchisingu a rozšířit tak celou tuto společnost po celém světě. Franchisanti se tedy stále hledají a stále jich není dostatek. Pakliže byste se chtěli zapojit právě do tohoto odvětví, neváhejte a jděte do toho!

Vlastních provozoven má společnost zhruba kolem osmnácti, a to v celém světě. Franchisových prodejen v Česku je větší polovina z tohoto čísla, a to konkrétně třináct. Nejvíce mají svých poboček pomocí franchisingu ve světě, kde narazíte na sedm set třicet šest provozoven. V následujících letech se však setkáme s mnohem větším počtem, protože se značka stále velmi rychle rozrůstá.

Jaká je počáteční investice a jaké musíte splňovat požadavky?

Základním pravidlem je především nutnost počáteční investice, která dosahuje čísla pět set euro na metr čtvereční. Pokud byste měli zájem o in-shop, našetřete si na každý metr čtvereční čtyři sta euro. Jedná se však ceny bez daně. Mezi základní požadavky patří především sehnání vhodných prostor. Tamaris shop musí totiž splňovat základní parametry. Jedná se především o celkovou plochu, dále o možnost skladu, také se musíte zaměřit na výšku stropu nebo například na to, abyste takové místo sehnali ve městě s počtem obyvatel nad čtyřicet tisíc. Moderní prostředí, atraktivní lokalita či místo s vysokou koncentrací lidí je samozřejmě podmínkou.

Pro více informací nebo pro vážný zájem kontaktuje společnost na telefonním čísle 603 109 525 nebo na emailové adrese afeli@afeli.cz.