SKLIZENO

SKLIZENO
SKLIZENO

Kdo by v dnešní době neznal skvělou českou společnost, která se snaží konečným zákazníků dovážet vždy ty nejlepší potraviny od malých nebo středních výrobců či farmářů. SKLIZENO nabízí vždy celý nákup pro rodinu, nikoliv pouze ovoce nebo zeleninu, jak se mnoha lidem při tomto názvu může zdát. Část nabídky se soustřeďuje především na spolupráci se stálými partnery. Samotná společnost je napojena na zemědělskou prvovýrobu, a tak každý zákazník vždy dostane to nejkvalitnější, co se jen na českém trhu může nabízet a co se nabízí. Celý dodavatelský řetězec je v té nejvyšší kvalitě, proto se není čemu divit, když je řada zákazníků tak velmi spokojena s touto společností.

Prodejny jsou takzvané bioprodejny. Pokud byste se chtěli stát franchisantem této společnosti, je nutné dodržovat jisté cíle. Cílem konkrétně této společnosti je především umožnit zákazníkovi plnohodnotný rodinný nákup, a to ne na dvou nebo třech místech, ale pouze na tom jednom – pouze v dané prodejně SKLIZENO. Nabídka opravdu neobsahuje pouze zeleninu a ovoce, ale také samozřejmě farmářské mléčné výrobky, maso nebo i jiné trvanlivé výrobky či nápoje. Společnost má pouze jednu vlastní provozovnu, a to konkrétně v Brně, a dále dvacet tři franšízových prodejen. Dvaadvacet se jich nachází po České republice, konkrétně v Brně, Praze, ve Zlíně a v Olomouci. Jedna z nich zaujala i Slovenskou republiku, konkrétně hned hlavní město – Bratislavu.

Jaké jsou základní požadavky na franchisanta a kolik musíte mít financí pro počáteční investici?

Počáteční investice se pohybuje zhruba kolem jednoho milionu korun. Licenční smlouva se sjednává na deset let s tím, že si po uplynutí této lhůty můžete samozřejmě prodloužit vaši působnost. Franchisant však musí mít více než jen počáteční investici. Musí se řádně koncentrovat na kupující. Musí najít místo, kde je velmi vysoká frekvence kolemjdoucích. Měla by být u místa i rychlá dostupnost MHD nebo alespoň možnost parkování, a tak se tedy základní požadavek týká hlavně dobrého místa.

Pokud vás zaujala tato nabídka a rozhodnete se začít podnikat právě pod touto značkou, kontaktujte vedení pomocí emailové komunikace info@sklizeno.cz nebo pomocí telefonního čísla 721 159 741.