ENII-NAILS

ENII-NAILS
ENII-NAILS

Každá správná žena si dbá na své nehty. Pánové se nemohou divit tomu, když se žena rozhodne co měsíc utrácet za krásnou manikúru. Pakliže je však chcete přimět šetřit, tak investujte do potřebných věcí k domácí manikúře a ženy se ji rozhodně naučí dělat. Ovšem pokud ženy touží spíše vlastnit takovou manikúru, stávají se franchisanty právě společnosti ENII-NAILS, což je česká společnost, která působí v rámci celé Evropy. Stále mají dveře otevřené pro nové franchisanty, kteří se rozhodnou podnikat pod takovou silnou značkou. Můžou využít maximální podpory a samozřejmě jim budou také sděleny různé zkušenosti, aby jejich začátek byl o něco snazší.

ENII-NAILS používá nejrůznější certifikované produkty a na trhu mají už jedenáct let silné zkušenosti. Jejich produkty dosahují počtu tří tisíc, což je na značku, která působí v oblasti manikúry, naprosto frantastické. Pakliže byste se rozhodli zapojit se do rozvíjení této značky, bude vám samozřejmě nabídnuta veškerá podpora při zahájení podnikání, bude vám zaručena podpora ve všech úskalích a trablech a také se vám výrazně sníží finanční riziko, které je spojené se zahájením podnikání. ENII-NAILS už nyní vlastní několik franšízových provozoven nejen u nás, ale také na Slovensku a celkem má čtyři vlastní provozovny – tři v nich v České republice, jednu u bratrů Slováků.

Pokud byste se chtěli stát franchisantem této společnosti, musíte:

  • Mít počáteční finance na investice, a to konkrétně sto čtyřicet pět tisíc korun (žádný licenční poplatek neplatíte)
  • Musíte být cílevědomí, osobně angažovaní a odpovědní
  • Musíte zaručit poskytování služeb na té nejvyšší úrovni
  • Měli byste mít vybranou vhodnou lokalitu
  • Musíte mít zájem vzdělávat se v oboru s nehtovou kosmetikou a designem
  • Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, ale jsou samozřejmě výhodou

Pokud splňujete následující požadavky, není čas váhat. Zrovna kontaktujte vedení telefonicky na číslo 739 063 626 nebo pomocí emailu office.cz@eniinails.cz.