Subway

Subway
Subway

Když máte hlad, většinou si něco uvaříte, ale někdy váš lenost přemůže a vydáte se raději do oblíbeného rychlého občerstvení. Ovšem z McDonald’s nebo z KFC se už dělá zle. Není se čemu divit, když konzumujete hamburgery nebo hranolky častěji než jednou do měsíce, žaludek už nemusí tak nezdravou stravu schvalovat. Ovšem franchisový systém se nezabývá pouze nezdravou stravou. Podnikat můžete pod záštitou zcela jiné společnosti nabízející rychlé jídlo. V poslední době se totiž rozeběhly pobočky v České republice i celosvětově známé restaurace Subway, která je známá především svými vynikajícími sendviči. Na své si vždy přijdou nejen milovníci masa, ale také vegetariáni, protože přímo před vaším zrakem bude váš sendvič udělán. V poslední době se Subway rozrostl to takových rozměrů, že nyní má více než čtyřiačtyřicet tisíc provozoven po celém světě! I v Česku pod touto společností chce pracovat velká škála lidí. Není se proto čemu divit, když franchisových společností je u nás pod touto značkou už osmnáct!

Pakliže se chcete stát franchisantem, plně vás Subway podpoří

Jestliže uvažujete o podnikání, vydejte se na cestu této značky. Mimo master franchisové licence nabízí také tu standardní verzi, která je pro váš začátek asi o něco lepší. Pokud byste se rozhodli s nimi spolupracovat, všichni vás rádi podpoří a pomůžou vám. Výběr lokality ani design restaurace už nebude těžkým oříškem, jak se zdálo na úplném začátku. Samozřejmě vám pomohou i s dalšími záležitostmi. Vyjednání nájemní smlouvy nemusí být také vší starostí.

Musíte však splňovat následující požadavky:

  • obchodní duch (není nutné mít zkušenosti)
  • nutná znalost angličtiny

Pokud splňujete následující požadavky a máte chuť se vydat právě touto cestou, kontaktujte kontaktní osoby na emailové adrese yershova_a@subway.com nebo pomocí telefonního čísla 233 310 135.