Starbucks – ten nejlepší start dne

Starbucks
Starbucks

Každý z nás má ráno určitý rituál, s nímž startuje nový den. Pro někoho je takový rituál pouze v oblíbené snídani, pro někoho je nejlepším start dne hrnek kvalitní kávy. Jenže mnohdy nám domácí káva z konvice nějak nechutná, a tak se raději zaměříme na to, abychom si našli tu pravou kavárnu přímo pro nás, kde nám den co den budou servírovat ty nejlepší nápoje, jež pro nás budou nejlepším startem do nového dne. Někdo už svou kavárnu má, jiný ji teprve hledá, ale ať už se nacházíte v jakékoli fázi, určitě si zalíbení najdeme v té jedné jediné u nás čím dál více rozšiřované kavárně – ve Starbucks Coffee.

První prodejna u nás byla otevřena v Praze

Pomocí franchisového systému se tento řetězec značky Starbucks rozeběhl úspěšně i v České republice. Dlouho se čekalo a přemýšlelo, kde se taková proslulá značka otevře, nakonec se však rozhodlo zaujmout nejdříve centrum, do kterého to mají všichni obyvatelé Prahy stejně daleko. Navíc turisté budou vždy jistými zákazníky, protože centrum je vždy to první, co navštěvují, a pokud najdou svou oblíbenou kávu i na těchto místech, vždy se budou k nám rádi vracet. Proto se první pobočka této kavárny otevřela na Malostranském náměstí a dodnes se jedná o jednu z nejnavštěvovanějších prodejen Starbucks u nás.

Káva, která pokaždé nese vaše jméno na kelímku

Během let se kavárna pomocí franchisového řetězce rozšiřovala po celé republice a nyní se pyšní opravdu velkým počtem. Najdete ji dnes už na každém rohu snad v každém městě, a kde není, tam stoprocentně během blízkých let zase vyroste. Starbucks Coffee je oblíbená kavárna zejména proto, že si zde vyberete kávu přesně podle vašeho gusta. Šťastní budou především ti, kdo milují kávu se svým jménem, protože na kelímku se vaše jméno vždy vyskytne. Takový kelímek s vaším jménem vždy potěší – nemyslíte?