Bike Cafe

Bike Cafe
Bike Cafe

Rozjet své podnikání bývá mnohdy velmi těžké, proto většina začínajících podnikatelů volí možnost působení pod již rozběhnutou značkou. Proto se ve velké míře stávají franchisanty. Vždy hledají velmi často navštěvované provozovny nejrůznějšího odvětví, ale ve velké míře většinou vyhrají kavárny, protože káva je přece jen oblíbený nápoj většiny z nás a kam vyrazí lidé s přáteli, když ne do kavárny. V poslední době se stala velmi oblíbená kavárna značky Bike Café, což je mezinárodní síť takzvaných mobilních kaváren. Na evropském trhu působí už řadu let, konkrétně od roku 2012. Káva je vždy servírována stylizovaném, přizpůsobeném a krásném jízdním kole, které se pohybuje v městském prostoru. Tam, kde jsou zákazníci, tam tato pojízdná kavárna vždy přijde.

Pakliže byste se chtěli stát partnerem této společnosti, měli byste mít na paměti cíl dané společnosti, a sice to, že Bike Café chce vybudovat velkou rozsáhlou síť cyklistických kaváren zejména v Polsku dle základních pravidel, kterými je estetika spojená s výbornou kávou, dále mobilita (jsme tam, kde jsou naši zákazníci) a taky aby nebyl porušen soulad s městským prostorem a přírodou jako takovou. Co se týče počtu provozoven, vlastních provozoven mají v Polsku zhruba pět, franšízových čtyřiadvacet konkrétně v Polsku, ale také jednu už i v České republice.

Jaká je potřebná počáteční investice?

Pokud byste se chtěli stát franchisantem vystupující pod touto značkou, měli byste mít na paměti, že je důležitá počáteční investice, která se při standardním Bike Café vyhoupne ke skoro čtrnácti tisícům euro. Pokud byste chtěli spravovat pouze mini provedení této kavárny, postačí vám jedenáct tisíc eur.

Koho kontaktovat?

Pokud vás tato idea nadchla, rozhodně nečekejte a rozjeďte své podnikání zrovna nyní! K dispozici je kontaktování pomocí emailu franchising@bikecafeglobal.com nebo pomocí telefonického hovoru na číslo +48 502 389 140.