Když franšízy, tak nad milion korun. Jaké dnes prosperují?

Když franšízy, tak nad milion korun. Jaké dnes prosperují?
Když franšízy, tak nad milion korun. Jaké dnes prosperují?

Někdo touží vstoupit do světa podnikání, ovšem nemá ten nápad, který by ho do světa podnikání dostal. Co dělat v takovém případě? V takovém případě to zkrátka zkuste s franchisingem, což je způsob podnikání založený na odkupu licenčních smluv. Mnozí podnikatelé označují tento způsob podnikání za nástup do už rozjetého vlaku. Ono je to ostatně velice trefné přirovnání. Nebudete se totiž muset zabývat začátky podniku, nebudete muset čelit konkurenci a start vašeho podnikání nebude doprovázen velkou pravděpodobností krachu. Zkrátka si otevřete pobočku už fungující firmy, která má své zákazníky a která má na trhu své místo.  

V případě, že se chcete do franšízového podnikání pustit, nabízí se otázka, kolik do něj chcete investovat. Franšízy si můžete odkoupit za pár desítek tisíc korun, ale také do nové franšízové pobočky můžete investovat miliony. Pokud to chcete vzít ve velkém, přinášíme tipy na franšízy nad milion korun, které dnes opravdu prosperují.  

Bededeparis 

Už jste slyšeli o franšíze Bededeparis? Jedná se o franšízový koncept zaměřující se na dárky pro kojence. Investice začíná na šesti a půl milionech korun, ovšem je to opravdu prosperující španělská franšíza s velkým potenciálem. Franšíza za dobu, co funguje, se opravdu rozšířila a velice rychle se rozrostla. Lidé zkrátka chtějí těm nejmenším kupovat dárky, na tom je tento byznys postaven.  

Ve Španělsku sklízí firma obrovský úspěch, proto se rozhodla zaútočit i na jiné trhy, konkrétně na slovenský trh a na český trh. Pro obě země se nyní hledají partneři, budete to zrovna vy? 

Teta 

Drogerie Teta – to je investice, která se vám rozhodně brzy vrátí zpět. Investice začíná na milionu a čtvrt, musíte mít však vyhledanou i plochu o dvou set metrech čtverečních. Síť drogerií nemusíme dlouze představovat, určitě ji moc dobře znáte. V současné době má franšízový koncept otevřených více jak sedm set poboček po celé České republice.