Ne všechny vymoženosti jsou na škodu. Víme, které oceníte i vy

digipanely
digipanely

Žijeme ve světě plném vymožeností. Bohužel mnozí lidé se domnívají, že chytré vymoženosti jsou jenom na škodu. Jenže ono to není tak úplně pravda. Některé vymoženosti nejsou na škodu, ale jsou naopak k užitku. Některé nás neobírají o čas, ale jsou nám naopak pomocníkem. V případě, že patříte k lidem, kteří vymoženostem moc nevěří, máme pro vás tipy na dva takové vynálezy, které rozhodně oceníte.

Digitální panely

Pravdou je, že klasickým reklamním stojanům a informačním cedulím už odzvonilo. Nahradily je takzvané digitální panely, které jsou opravdu skvělé. Je to doslova výkřik moderních technologií, je to hit ve světě moderních technologií. Využije je opravdu kdekdo.

Své využití najdou na obecních úřadech, v hotelích nebo v restauracích. Také své využití najdou na konferencích nebo na veletrzích, kde dokonale zastoupí zmiňované reklamní cedule nebo reklamní stojany.

Digitální úřední desky

Další vymožeností jsou digitální úřední desky, které z každé obce nebo z každého města udělají moderní místo k životu. V případě, že patříte ke starostům, nabízí se otázka, jestli jste už do digitálních úředních desek investovali nebo jestli si dáváte na čas. V případě, že si dáváte na čas, už dlouho neotálejte, díky digitálním úředním deskám budou vaši občané dobře a zavčasu informováni o aktuálním dění.

Digitální úřední deska je nekonečný prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Jedná se o informační servis čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Nemusíte prostřednictvím digitální úřední desky jen informovat občany o aktuálním dění nebo o událostech, k nimž se schyluje. Můžete také dávat tipy turistům prostřednictvím digitálních úředních desek, můžete sdílet obecní zpravodaj v elektronické podobě nebo je zde možnost přidat 3D virtuální prohlídku města či obce.