S dietou uspěje jen ten silný a odhodlaný

dietou uspěje jen ten silný
dietou uspěje jen ten silný

Franšízová síť Dietavkrabicce.cz má již 5 poboček a 10 000 klientů. Boom diet v krabičce dobře zná i manažerka společnosti Martina Vojtíšková. Jde o obor, který patří mezi nejrentabilnější. Společnost byla založena v roce 2011 a tehdy na trhu fungovaly 3 společnosti prodávající krabičkovou dietu. V roce 2013 se s krabičkovou dietou doslova roztrhl pytel, ale velký boom rychle přišel a rychle odešel. Většina společností se neudržela na trhu pod tíhou práce, kterou tato služba přináší. Zůstali jen ti nejlepší. Na franšízovém konceptu se dlouho pracovalo a snaha důkladně se připravit tak, aby klientům celý koncept co nejvíce vyhovoval, se vyplatila. Dobrá věc se podařila, a proto zatím nemusel být změněn.

Firmě se aktuálně daří

Vždy je ale na trhu ještě místo pro nové firmy s dietami a trh ještě není přesycený. Určitě je tu prostor ještě na další otevření poboček. Jde však vždy o to, že pokud by vznikla nová konkurence, musela by být něčím výjimečná a nabídnout přidanou hodnotu. Své potenciální klienty by musela zaujmout natolik, aby měli důvod odcházet od zavedených firem, se kterými mají doposud dobré zkušenosti. Franšízová síť Dietavkrabicce.cz si vede velmi dobře a klienti neustále přibývají, stejně jako franšízanti. Tento rok již byla uzavřena jedna nová spolupráci a další jsou v jednání. Aktuálně je jich pět.

Nový franšízanti

Stále jsou přijímáni noví franšízanti pro budoucí spolupráci v České republice. Tento obor podnikání je velmi žádaný a má velkou budoucnost. Pro nové franšízanty je určitě velkou výhodou, když už má zavedený gastro provoz, a proto pak nebude rozjezd tak nákladný. Tato společnost je jedničkou na trhu v oboru krabičkových diet. Dnes má již více než 10 000 spokojených klientů. V plánu je také expanze do zahraničí a daří se najít pro tento krok i ty správné spolupracovníky. V tuto chvíli je rozjednána spolupráce s našimi sousedy, konkrétně v Bratislavě. Trh je pravidelně mapován, jak český, tak i zahraniční. Služba je neustále vylepšována a velmi důležitý je i proklientský přístup. V tomto směru je tato společnost výjimečná.