Využívejte aplikaci Google Maps efektivně. Prozradíme pár tipů

Využívejte aplikaci Google Maps efektivně. Prozradíme pár tipů
Využívejte aplikaci Google Maps efektivně. Prozradíme pár tipů

Jakou mobilní aplikaci využíváte opravdu nejčastěji? Patří k vašim oblíbeným aplikacím ta, za kterou stojí obec nebo město, kde žijete? Nebo je snad vaší oblíbenou mobilní aplikací aplikace oblíbeného internetového obchodu? V současné době je k dispozici mnoho různých aplikací. Za některými stojí firmy, za jinými stojí vývojáři, kteří chtějí udělat lidem život trochu snazší a jednodušší. Jednodušším se život stal s příchodem Google Maps čili Map Googlu, které patří k nejoblíbenějším mobilním aplikacím vůbec. Nemůžeme se čemu divit. Aplikace je rovnou nainstalována v mobilním telefonu, navíc je to taková naše osobní GPS v mobilu, díky které se prakticky nikdy a nikde neztratíme.

I když se jedná o velice oblíbenou aplikaci, málokdo využívá všechny její funkce. Je však velká škoda, že jsou její funkce tak moc přehlíženy. Prozraďme si proto několik tipů a rad, jak využívat Google mapy opravdu efektivně a na sto procent. 

Nestůjte dlouho ve frontách

Pokud nejste milovníky front, pokud se jim chcete spíše vyhnout, s tím vám aplikace Google Maps klidně pomůže. Má totiž v sobě zabudovanou funkci, která vám přesně řekne, v jakém čase je v daném podniku kolik zákazníků. Respektive vám prozradí, kdy do podniku vyrazit, abyste se vyvarovali frontám a dlouhému čekání. 

Žádné prudké kopce

Jste vášnivým cyklistou? V takovém případě se určitě budete radovat z funkce, díky které se vyhnete prudkým kopcům či táhlému stoupání. Díky funkci v Google mapách budete upozorněni, když se bude blížit kopec nebo táhlé stoupání, které by z hezké projížďky mohlo udělat naprostý horor.

Změří vám vzdálenost

Pojedu autem nebo to zvládnu na kole? I na tuto otázku vám Google mapy odpoví, jelikož vám změří vzdálenost mezi vámi zvolenými body. A vědět, kolik kilometrů vás čeká, to je někdy skvělé.