Veletrh franchisingu 2016

franchising veletrh2016
franchising veletrh2016

15. listopadu 2016 se ve Slovanském domě v Praze uskuteční Veletrh Franchisingu. Celá událost bude uspořádána v rámci Týdne podnikání pořádaným institucí European Leadership & Academic Institute a v minulosti zaujala již tisíce návštěvníků. Během ní se budou moc návštěvníci lépe poznat s tím, co to vlastně franchisový systém je a jak funguje, všeobecně se seznámit s tématem franšízového podnikání a nahlédnout také do aktuální nabídky podnikatelských příležitostí, a to nejen z českých franšízových konceptů, ale také těch zahraničích.

Během veletrhů bude možnost setkat se s hned několika zajímavými osobnostmi z franchisového pole, ale také ze světa byznysu a podnikání. Hlavním cílem veletrhu je ale umožnit setkání franchisorů a zájemců o tento způsob podnikání. Veletrh je tak ideální příležitostí pro obě strany, ať už chce někdo svůj koncept rozšířit, nebo má zájem o spolupráci či vlastní franchisové podnikání. Veletrh poskytuje příležitost pro osobní jednání jak s poskytovateli licencí, tak i s odborníky na franchising v rámci hned několika odborných přednášek s mistry ve svém franchisovém či byznysovém oboru.

Nudit se tedy ani rozhodně nebudou Ti, kteří si jen přijdou pro pár nových poznatků do svých „rozjíždějících se“ franchisových konceptů, či ti, kteří se jen o franchising zajímají a zajímají je různé koncepty jeho fungování. Součástí listopadového veletrhu totiž bude také bohatý doprovodný program. Návštěvníci budou mít možnost navštívit některé z mnoha odborných seminářů a workshopů, během nichž se o své franchisové zkušenosti podělí odborníci a podnikatelé a poskytnou také rady a tipy pro podnikání v jejich branži. Program ocení také franchisové firmy, které se chystají expandovat se svými koncepty do zahraničí.