Výtopna

Výtopna
Výtopna

Franchisový řetězec se v současné době na českém trhu nevyskytuje pouze v podobě rychlého občerstvení, ale mnoho začínajících podnikatelů se nadchlo právě pro jiné oblasti stravování. Velký zájem o investování sklidila nová restaurace nazvaná Výtopna, která je unikátním místem pro příjemný oběd či večeři. V Evropě se jedná o místo, které nemá obdoby, protože tento unikátní projekt zaujme především svým provedením. Setkáte se tedy na každých pobočkách například s funkční modelovou železnicí, dále s kolejištěm či variabilitou. Proto tedy obsloužení pomocí železnice je naprosto běžné a nelekněte se, když vám takto bude dodána objednávka.

Výtopna má hned několik chráněných nápadů a užitných vozů. Ty jsou jasnou zárukou exkluzivity a jedinečnosti celé restaurace. Proto se není čemu divit, když chce společnost ukazovat tento skvělý projekt dále. Aktuálně se hledají partneři především v České a Slovenské republice – ideálně ve velkých městech. V současné době má Výtopna jednu vlastní provozovnu, která se nachází na Václavském náměstí, a několik dalších franšízových provozoven, a to především po České republice.

Co musí možný franchisant mít?

  • Nutná je především počáteční investice, která se vyšplhá zhruba do dvou až tří set tisíc korun
  • Nutné je také mít dostatek financí i na vstupní poplatek za licenci, který činí pět milionů korun za úpravy a vybavení provozovny – vše se však odvíjí dle umístění a hlavně velikosti provozovny, návratnost je však vždy mezi dvěma až čtyřmi roky fungování
  • Musí se jednat o fyzickou nebo právnickou osobu, která bude oplývat organizačními schopnostmi
  • Je nutné, aby zájemce o franchisanta měl zkušenosti s podnikáním a zkušenosti v oboru gastronomie jsou také vítány

Pakliže splňujete potřebné požadavky, kontaktujte:

  • buď pomocí emailové komunikace fridrichpetr@seznam.cz
  • nebo pomocí telefonického hovoru 777 000 655