Richard Branson motivuje. Citáty, které pochází z jeho úst

Richard Branson motivuje. Citáty, které pochází z jeho úst
Richard Branson motivuje. Citáty, které pochází z jeho úst

Přišli jste na mrtvý bod a nevíte, jak se z něj pohnout dál? Věřte, že i ti nejúspěšnější se octli na stejném místě jako vy. Každý člověk má dny, kdy neví, kam či jak dál. V těchto dnech je pak vůbec nejdůležitější motivace, kterou můžete načerpat z filmů, knížek nebo taky z úst miliardářů. Ti totiž často v rozhovorech nebo na svých přednáškách mluví o věcech, které zažili a se kterými se museli poprat. Z úst jim vyjdou také citáty, které by se daly doslova vytesat do kamene hned v okamžiku, kdy jim vyjdou z úst. Za motivačními citáty stojí také Richard Branson, kterého s největší pravděpodobností znáte.  

Richard Branson je britský podnikatel a zároveň také miliardář, který stojí za světoznámým konglomerátem Virgin Group. Jeho majetek se dnes odhaduje na víc jak čtyři miliardy dolarů a i díky tomu patří k těm nejvíce respektovaným podnikatelům světa. Ovšem i on, stejně jako mnozí jiní miliardáři, se octli v situaci, kdy nevěděli, jak dál. Pokud jste taky v takové situaci, právě Richard Branson vás bude svými citáty motivovat.  

Citáty Richarda Bransona 

  • Podnikání vás musí vtahovat, musí vás bavit a musí zaměstnávat vaše kreativní instinkty.  
  • Vzdělání nepochází jen ze studoven nebo univerzitních budov. Může být úplně kdekoliv, v každém dni každého člověka.  
  • Štěstí je tajnou přísadou pro úspěšné podnikání. Pokud máte šťastnou společnost, budete neporazitelným.  
  • Mojí filozofií je, že jestli mám peníze, nesedím na nich. Investuji je do nových podniků.  
  • Přistupuji k životu tak, abych si užil každou minutu, každý den. Nikdy nic nedělám s pocitem “ach bože, dnes to musím udělat”.  
  • Zábavné je, že lidé mi nedovolí platit za věci. Jsem v restauraci a manažer mi řekne “Ach ne, to je na účet podniku.” 
  • Není větší věc, jakou můžete udělat se svým životem a svou prací, jako následovat svou vášeň – takovým způsobem, který poslouží světu i vám.