POE POE má novou pobočku 

POE POE má novou pobočku
POE POE má novou pobočku

Milujete skvělou pizzu a rádi byste si ji dopřáli za skutečně skvělé ceny? Přesně na tom se před pár lety postavil koncept POE POE, fast-food, který svou cestu započal na Moravě. S postupem let se však těšil z tak velké odezvy a zájmu, že se nakonec otevřely pobočky další v dalších městech v republice. A nově zavítal i do Pardubic, kde se otevřela vůbec poslední pobočka tohoto franšízového konceptu. 

Podařilo se ustát těžkou dobu 

Není pochyb ani sporu o tom, že gastronomický průmysl za poslední roky velmi utrpěl. Koronavirová krize mu neumožňovala fungovat tak, jak byl do té doby zvyklý. Samozřejmě se vládní nařízení dotkly také franšízového konceptu POE POE, který se však nyní jako fénix zrodil opět z popela. Podařilo se mu ustát nedávnou krizi, dokonce z ní vyšel ještě silnější než kdy dřív.  

Jednotlivé pobočky, které se postupně otevírají po celé republice, jsou většinou založené na tom, co konceptu už posledních pár let funguje. Nehledají se nějaké nové alternativy nebo postupy, byl by to až příliš velký risk vzhledem k tomu, s čím lidé mají spojenou tuto franšízu.  

Zázemí velkého města 

Samotné Pardubice mohou konceptu nabídnout mnoho. Především zázemí skutečně velkého, silného města, navíc franšízant měl vyhledaný i poměrně velký, kvalitní komerční prostor, který je dobře na očích. A jelikož i on sám měl promyšlený celý koncept spolupráce, jednání a následnému přístupu k know-how nestálo nic v cestě.  

Otevření nové pobočky v Pardubicích nebránilo prakticky nic, po dojednání podmínek se obě strany pustily do přípravy projektu a také do celkového designu budoucí provozovny. Společnými silami se vybíraly potřebné technologie, také adekvátní blízcí dodavatelé a samozřejmě muselo dojít i k zaškolení nových zaměstnanců.  

Jak ale bylo zmíněno, POE POE i v Pardubicích zůstává přesně tím konceptem, na který jsme zvyklí z Uherského Hradiště nebo Zlína. Vynikající, rychlý a čerstvý fastfood za příznivé ceny, který nemá konkurenci v okolí.