Milujete pizzu? A proč s ní nepodnikáte?

Milujete pizzu? A proč s ní nepodnikáte?
Milujete pizzu? A proč s ní nepodnikáte?

Mnozí lidé chtějí začít podnikat, ale ne každý se k tomu odhodlá. Lidé se totiž vždycky začnou bát toho, co s podnikáním souvisí, a sice bojí se, že se nevyrovnají s konkurencí nebo že budou mít problém vymyslet název, který bude tak úderný, že bude snadno zapamatovatelný. Ale podnikání není o těchto začátcích, vždyť máte na výběr – můžete dokonce naskočit do už rozjetého vlaku, kterým je franchising. V případě, že se rozhodnete pro tento způsob, máte start ve světě podnikání trochu snazší.

Franchising nemusíme dlouho představovat. Jedná se o podnikání na základě licenčních smluv, kdy si už rozjedete firmu, která má svůj název, své místo na trhu a která nepotřebuje velkou investici do propagace, jelikož už má své stálé klienty, kteří budou chodit dál a dál. V případě, že chcete zvolit tento způsob podnikání, máte na výběr – můžete si vybrat opravdu z velké nabídky franšíz. Doporučujeme se zaměřit na gastronomii, konkrétně na pizzu.

Pizza je oblíbený pokrm nejednoho z nás. Lidé ji milují už od té chvíle, kdy spatřila světlo světa. Podnikejte tedy s ní a pomozte nějaké franšíze dostat její pizzu dál do světa. A jaké franšízy mají tu nejlepší pizzu?

Poe-Poe

Znáte koncept Poe-Poe? Tento koncept je zatím známý především na Moravě, kterou si mimochodem dobyl za pár let. Aktuálně se koncept rozšiřuje dál, míří dokonce do zahraničí, Prahu si nechává jako takovou třešničku na dortu. U nás zatím dobyl město Uherské Hradiště, kromě toho také Zlín a Brno, pomozte franšízovému konceptu nejen s pizzou za dvanáct korun posunout se zase dál do republiky či do světa.

Coloseum

Dalším franšízovým konceptem, kde můžete ochutnat fantastickou pizzu, je pizzerie Coloseum, kde mimochodem zkonzumujete i jiné italské pokrmy. Tento franšízový koncept je rozšířený po celé republice, mějte také svou pobočku, která jistě bude úspěšná jako pobočky předcházející.