Druhý franchisový večer bude o sdílení zkušeností a výměně kontaktů

franchisovy večer 2016
franchisovy večer 2016

Podnikatelé z oblasti franchisingu se jednoznačně shodují na tom, že v oboru je velice důležité vzájemné sdílení zkušeností. Lidé mohou navázat kontakty, hledat optimální podnikatelská řešení, radit se o problémech, které jsou v mnoha případech společné. Právě proto chystá Česká asociace franchisingu další Franchisový večer. Kdy a kde se mohou nadšení franchisoři i franchisanti těšit na společná setkání?

 

Členové asociace mají akci zadarmo

Nebude to dlouho trvat a k další schůzce dojde už 28. června letošního roku. Jak informuje Česká asociace franchisingu, místo setkání ještě bude v průběhu měsíce upřesněno, ale zcela určitě půjde o nějaké šikovné místo nalézající se uprostřed Prahy. Z názvu Druhý franchisový večer vyplývá, že první setkání už proběhlo a konalo se 17. Března 2016 v restauraci Potrefená husa na Smíchově. Toto druhé setkání na něj má navázat. Konat se bude ve večerních hodinách od 18.00 do zhruba 20.00. Pro členy České asociace franchisingu, známé pod zkratkou ČAF, je to skvělá příležitost, jak se seznámit mezi sebou a poskytnout si vzájemné zkušenosti. Ovšem zváni jsou i lidé, kteří sice nepatří mezi členy asociace, ale o franchising se zajímají a třeba by se do podobného podnikání i rádi pustili. Má to ale jeden háček: Zatímco členové ČAF mají akci zadarmo, nečlenové musí zaplatit vstupní poplatek, který činí 500 Kč a DPH.

Za každým člověkem stojí příběh

Co bude na programu Druhého franchisového večera? Po úvodním uvítacím drinku vystoupí pan Milan Žák, který je výkonným ředitele franchisového konceptu RE/MAX Česká republika. Jako jeho host přijde PR manažer Tomáš Hejda. Ten, kdo má o účast na večeru zájem musí do 22. června 2016 provést rezervaci u ČAF. Organizátoři poznamenávají, že není podstatné, zda se zde sejde pět nebo třeba dvacet lidí. Důležité je, že za každým člověkem stojí nějaký příběh, zkušenosti, které mohou být využitelné i pro ostatní.

 

Zdroj: czech-franchise.cz