CrossCafe slaví! Už je na trhu celou dekádu!

CrossCafe je na trhu celou dekádu
CrossCafe je na trhu celou dekádu

Kdo by nemiloval kávu! Káva je naším startem dne, je to naprosto skvělý nápoj, který nás denně na pár hodin nakopne. Mnoho lidí si bez kávy neumí představit den. Většinou si kávu vaříme doma, než odejdeme do práce, ale taky si ji vaříme až v práci či si ji kupujeme po cestě v kavárnách, které potkáváme. Nejčastěji potkáváme krásnou kavárnu CrossCafé, která je známá hlavně tím, že si svou kávu můžete vzít s sebou. A právě tato kavárna slaví deset let na trhu!

Málokdo by řekl, že se jedná o českou kavárenskou síť. Vždyť tato síť je opravdu rozšířená, vaří zde vynikající kávy. Navíc je na trhu pouze krátce a za tu dobu si skutečně vybudovala mnoho poboček, které denně obslouží tisícovky zákazníků.

Pojďme si tedy o této firmě říct něco víc.

Od roku 2007

Firma je na trhu už od roku 2007. Jedná se o plzeňskou kavárenskou síť, která za dobu svého působení otevřela více jak dvaadvacet franšíz. Franšízy jsou rozmístěny v osmi kavárenských městech a kromě kávy a jiných podobných nápojů nabízejí i vynikající sendviče nebo zdravé saláty, což ocení hlavně ti, kteří si nestíhají vařit obědy nebo na obědy vůbec nechodí.

V současné době se hledají franšízanti!

Pokud jste jednou snili o tom, že si otevřete kavárnu, proč to neudělat? Taková kavárna přiláká celou řadu zákazníků! Je to místo, kde lidé mohou absolutně vypnout, kde se mohou odreagovat. V současné době je kavárna místo, kde jsou lidé lidmi.

Pokud i vy chcete být součástí právě tohoto plzeňského projektu, tak máte možnost. CrossCafe se totiž rozhodlo, že své první kulatiny oslaví novými franšízovými pobočkami. Nyní aktivně hledá franšízanty v Olomouci, v Ostravě a taky v našem hlavním městě – v Praze.

Franšízanty by mohlo lákat hlavně to, že se jedná o variabilní formu kavárny, kterou můžete přidružit k jiným provozům, a to například k pekárně či k rychlém občerstvení.