Upravené ruce a nehty, základ úspěchu

Upravené ruce a nehty
Upravené ruce a nehty

Značka ENII-NAILS bude v září otevírat pobočky v Olomouci a Bratislavě. Tato značka stále hledá nové franšízanty se zájmem o provozování nového nehtového salonu. Poskytuje ty nejlepší služby a vyznačuje se rychlostí dodání firemního zboží do všech nehtových salonů. To jsou výsady, které značku ENII-NAILS odlišují na trhu s krásou od veškeré rostoucí konkurence. Společnost z Uherského Hradiště se dlouhodobě zabývá nehtovou kosmetikou a designem. Jak je známo, upravené ruce na vás hodně prozradí. Letos tato značka zaznamenala velký nárůst objemu prodeje vlastních produktů. Také již otevřela druhou prodejnu na Slovensku.

Jak vstoupit do ENII-NAILS

Jednatel ENII-NAILS Alojz Horný říká, že ideálním kandidátem na tuto franšízu je zodpovědný a cílevědomý člověk s velkým zájmem o provozování svého nového salonu. Značka ENII-NAILS se nyní nesoustřeďuje jen na expanzi, ale vedení firmy se nyní hlavně věnuje zavádění novinek a také tvorbě nového nabídkového katalogu, který je velkou pomocí v dalším rozvoji podnikání. Konkurenční firmy v poslední době stále častěji sahají k využití svých obchodních zástupců, kteří pak rozšiřují a dodávají zboží do jednotlivých spolupracujících salonů. Společnost ENII-NAILS má v nabídce aktuálně asi 3 000 vlastních produktů, které dále distribuuje po celé Evropě a zároveň dodává do svých vlastních nehtových salonů.

Nehtové studio

Svým franšízantům nabízí značka ENII-NAILS podporu společnosti v podobě manažera a centrála pak ručí za kvalitu dodaného zboží. Zájemci o licenci na centrum nehtové krásy mají možnost zvolit si variantu malého studia s minimální plochou 20 m² s jedním pracovním stolem, pro poskytování služeb nehtového designu a k tomu i prodej produktů ENII-NAILS a kurzů pro zákazníky. Další možností je velké studio s minimálním počtem dvou pracovních stolů a požadovanou plochou studia alespoň 30 m². Oproti jiným franšízám nepožaduje ENII-NAILS žádný poplatek za získání licence. Podepsáním smlouvy získá nový franšízant zdarma marketingové materiály a kompletní branding provozovny. Prvotní investice zahrnující studio na klíč a prvotní naskladnění zboží startuje na 145 000 korun. Průměrná návratnost je asi rok. Franšízanti získají exkluzivitu v dané lokalitě a 35% slevu na nákup všech značkových produktů.