Kavárny s úrovní a síť Café Level

Café Level
Café Level

Podnik, který má úroveň, musí mít kvalitní sortiment, osobní přístup a příjemné prostředí vhodný pro odpočinek a obchody. Vznikající franšízová síť Café Level nové hledá partnery. Zdejší osobitý design a velmi příjemné a inspirativní prostředí vyvedené v barevných odstínech kávy dokáže navodit pocit, kde se každý host cítí jako doma. Může si v klidu odpočinout nad skvělou kávou. Café Level svou první kavárnu otevřela v roce 2003 v Praze a síť se rozrostla o 6 poboček. Oproti konkurenci nabízí stálým hostům přidané služby ve formě snídaní a časopisů ke čtení. Kavárny se hodí pro reprezentativní obchodní schůzky a firemní eventy šité přímo na míru.

Café Level

V nabídce jsou dorty a pečivo od lokálních dodavatelů vybrané centrálou. Majitelé Café Level se snaží poskytnout v dnešní uspěchané době vše pro milovníky kavárenského životního stylu a kultury. To jim zajistí přísun stálých, věrných a zároveň náročných hostů. Potenciální nový franšízant dostane v Café Level zajištění kompletního vybavení celé kavárny na klíč. V každé kavárně osobně navrhuje design s ohledem na konkrétní prostory zakladatelka společnosti Petra Nováková. Je možná volba vhodné variace interiéru s ohledem na přání nového majitele. Franšízanti Café Level získávají vypracovaný finanční model, návrh sortimentu a exkluzivní slevy. Může jít i o pomoc při výběru vhodného místa a domluvení nájmu v obchodním centru. Samozřejmostí je školení i v průběhu spolupráce, marketingová podpora, pokladní a účetní systém.

Lokalita i prostředí

Koncept se podle majitelů pokaždé přizpůsobuje lokalitě a danému prostředí. Základem služeb zůstává kvalitní servis, výborný sortiment a interiér zařízený podle posledních moderních trendů. Ideální uchazeč o novou franšízu je velmi kreativní, odhodlaný, samostatný a zodpovědný, s úctou k hodnotám a vždy dodržovat a ctít veškeré principy celého zvoleného franšízového konceptu. Požadavkem Café Level je město s alespoň 100 000 obyvatel a prostor o velikosti alespoň 75 m². Návratnost investice do franšízy Café Level je 2 až 3 roky. Počáteční investice do kavárny je odhadována asi na 30 000 korun za m².