Seznamte se se značkou Husse a s jejich know-how

Značka Husse
Značka Husse

Podnikání na základě franchisingu už není tak riskantní, jako bylo kdysi. Dnes je to způsob, jak se snadno a rychle můžete dostat do světa se svou firmou, tudíž se tak můžete stát světoznámými. Je skvělé, že franchising pro své podnikání využívají nejen zahraniční společnosti, ale taky české firmy, které se těší rychlému rozvoji. Avšak ne každá česká společnost dosáhne na paty švédské značce Husse, která se dnes označuje za evropského lídra v prodeji krmiva pro domácí zvířata.

Každým rokem se hodnotí franšízové systémy. Hodnotí se jejich růst, jejich úspěchy i neúspěchy. Samozřejmě se počítá i to, jaké jsou ohlasy na franšízu, kolik poboček si za poslední rok otevřela a kolik naopak zavřela. Na základě těchto a mnoha jiných údajů se sestaví žebříček těch nejlepších franšíz světa. Švédská značka Husse se letos mezi špičky ve svém oboru skutečně probojovala.

O firmě Husse:

Jedná se konkrétně o skandinávskou značku, která na svém domovském švédském trhu působí více jak třicet let. Během té doby se zapsala do světa jako evropský lídr v prodeji krmiva pro domácí zvířata, což je obrovský úspěch. I když si člověk může říct, že největším trhem je pro ni domovské Švédsko, není to tak. Největším evropským trhem je už několik let Francie, do níž vyjela v druhé polovině 90. let.

Právě ve Francii má dnes firma Husse své sídlo.

Kde všude firma působí?

Kromě Švédska a Francie firma Husse působí v dalších 43 zemích celého světa. Prodejny najdeme na čtyřech kontinentech. Firma se pyšní 55 majiteli master franšíz, dále spolupracuje se zhruba pětistovkou franšízantů. Co se týče počtu distributorů, těch je kolem šesti set.

Firma se vyvíjí mimo jiné i v Srbsku, v Chorvatsku, v Kolumbii, v Makedonii, ve Slovinsku, v Mexiku, v Hong Kongu, v Japonsku, na Thaj-wanu a samozřejmě v Singapuru.