Rychlé čištění přináší rychlý úspěch

Rychlé čištění
Rychlé čištění

Francouzský koncept 5àSec má už v České republice 43 vlastních provozoven a aktuálně hledá další zájemce o licenci na franšízové čistírny v celé zemi. Podnikat s velkým ohledem na přírodu tak mohou zájemci o franšízu, která má původ ve francouzské společnosti 5àSeck a podporuje ekologicky šetrné alternativy a formy čištění prádla. Společnost 5àSec působí na mezinárodním trhu 40 let. Ziskovost poboček 5àSec závisí na mnoha faktorech, jako je umístění čistírny, struktura financování investic a především angažovanost dovedností franšízanta. Koncept působí v České republice od roku 2001 a cílí zejména na velká nákupní centra.

Noví franšízanti

Vedení firmy hledá podnikavé a kreativní nováčky, kteří se dokáží velmi aktivně zapojit do práce, pohlížejí pozitivně do své budoucnosti a jsou otevřeni novým technologiím. Všechny co chtějí používat zavedený podnikatelský fungující model a působit s perfektním zázemím v rámci velké organizační struktury. Každý franšízant francouzské značky by měl být velmi podnikavý a zaměřený právě na úspěch, který je vytrvalý a plně zapojený do celování provozování čistírny. Musí to být člověk, co umí řídit tým a je připraven na absolvování školení a současně na investici veškerých zcela nezbytných finančních prostředků.

Jak začít

Nejlépe ve větších městech a v Praze a Brně na výjimečných místech. Minimální výše investice do franšízy společnosti 5àSec je kolem 2 500 000 korun a z toho licenční poplatek činí asi 400 000 korun. Nové pobočky pak mohou být financovány jednak z vlastních zdrojů, nebo za účasti některé bankovní společnosti nebo leasingových fondů. Franšízanti platí centrále měsíční paušální poplatky ve výši 9 % z obratu. Koncept se podle jednatelky společnosti s názvem IDEÁL ČESKÁ s.r.o. Markéty Beaujardové hodí zejména do velkých měst. Tedy kolem 50 000 obyvatel a více. Největší města jako Praha a Brno jsou už ve velké míře obsazená.