V Praze proběhne franchisový veletrh

franchisový veletrh
franchisový veletrh

Doslova na spadnutí je nyní 2. ročník veletrhu Franchisingu, který se bude konat od 15. listopadu 2017 v Praze ve Slovenském domě. Bude se odehrávat především ve znamení představování pracovních a podnikatelských příležitostí, ale samozřejmě také kontaktů, nápadů a dalšího navazování spolupráce.

 

Očekává se 2000 návštěvníků

Na veletrhu se má představit hned 30 značek pohybujících se ve světě franchisingu. Podle odhadu pořadatelů by mohlo dorazit až  2000 návštěvníků. Zajímavou novinkou, která významně zpestří program veletrhu, bude propojení veletrh s master franchisovou konference, jež nabídne výhradní zastoupní Francoisových značek ze zahraničí. Místem konání veletrhu franchisingu je 15. Listopadu 2017 pražský Slovanský dům. Akce se koná v rámci Týdne podnikání jako jeho hlavní událost.

 

K dispozici je poradenství

Organizátorem veletrhu se stala společnost PROFIT system společně s organizací European Leadership & Academic Institute (ELAI).  Zmiňovaná společnost PROFIT  system franchise services s.r.o. je mezinárodní společností, která se angažuje v oblasti komplexního poradenství v oboru franchisingu ve východní a střední Evropě.

 

Jejím dílem je více než 200 různých Francoisových konceptů v celé střední a východní Evropě, a to v různých oborech. Kromě tvorby konceptů ale řeší i vyhledávání těch nejvhodnějších kandidátů na franchisové licence.

Nebudou chybět nejznámější leadři i nováčci

Koho na veletrhu najdete? O jaké známé franchisy zde půjde? Jmenujme například ty nejznámější. Chybět samozřejmě nebude celosvětový leader v oboru franchisingu Mc Donald´s, dále Subway, Sklizeno, Svět zdraví, Ugova čerstvá šťáva, Century21 nebo OK Point.

 

Samozřejmě se zde, ale objeví i firmy, které se na český trh teprve chystají vstoupit. Do této kategorie firem patří třeba Easy Wine a Easy Beer. Jde o koncepce, které nabízí v restauracích stěnu se samoobslužným výdejem různých druhů piva nebo vína.