Master-franchisová konference odstartuje v pražském Slovanském domě

Master-franchisová konference
Master-franchisová konference

Praha očekává od 15. listopadu 2017 franchisový veletrh, který proběhne v prostorách Slovanského domu v ulici Na Příkopech. Proběhne v rámci Týdne podnikání a kromě představení celé řady úspěšných Francoisových firem dojde i na další důležitou akci. Součástí veletrhu je totiž také odborná master-franchisová konference.

 

Možnost k přímému jednání

Co od této akce mohou odborníci očekávat? Odkdy se vlastně koná a co obnáší: „Konferenci organizujeme od roku 2012. Ve Slovanském domě budou představeny zajímavé zahraniční franchisové koncepty, které v České a Slovenské republice hledají své nové partnery. V nabídce společností jsou také projekty s licencí pro výhradní zastoupení. Účastníci tak mají jedinečnou možnost jednat přímo se zástupci franchisových systémů o podmínkách a navázat osobní kontakty,“ vysvětluje Aleš Tulpa z pořadatelské a samozřejmě i partnerské firmy Avex systems. Konference je tak pro zájemce o franchisové podnikání jedinečnou příležitostí vytipovat si a najít potenciálního partnera pro svůj byznys.

 

Navazuje na loňský úspěch

Už v loňském roce u nás proběhl velice úspěšný ročník franchisového veletrhu. Ten letošní se chystá navázat na jeho úspěchy. Samozřejmě ale přinese i příležitosti především k navazování spolupráce, a to přímo mezi samotnými franchisory, tedy poskytovateli licencí a případnými franchisanty, čili osobami, které chtějí v rámci franchisové sítě samostatně podnikat. Mohou se domluvit na spolupráci a poskytnutí licence. „Zájem o franchising stále roste, a přestože současné komunikaci dominují sociální sítě a další digitální média, jsme přesvědčeni o tom, že pořádání veletrhu má své nezastupitelné místo. Obchodníci totiž dávají stále přednost individuální komunikaci,“ vysvětluje Marek Halfar ze společnosti PROFIT systém.