Praha bude v listopadu 2016 hostit franchisingový veletrh

franchisovy veletrh praha 2016
franchisovy veletrh praha 2016

Stává se už skoro nošením dříví do lesa mluvit o tom, že franchisové podnikání je v Čechách na vzestupu. Svědčí o tom například skutečnost, že franchising bude v listopadu letošního roku jedním z hlavních témat Summitu Týdne podnikání. V jeho rámci se dokonce uskuteční 1. ročník Veletrhu franchisingu, a to v pražském Slovanském domě. Proto by si všichni zájemci o tento druh podnikání měli už teď zaznamenat do diáře termín 15. listopadu 2016.

Úspěšný podnikatelský summit

Summit Týden podnikání pravidelně pořádá organizace European Leadership & Academic Institute, která je známá pod zkratkou ELAI. Jde o velmi úspěšnou podnikatelskou akci, důkazem je skutečnost, že průměrná návštěvnost bývá přibližně 2000 lidí z řad podnikatelů a lidí blízkých podnikatelským kruhům. Zájemci se mohou těšit, že se 15. listopadu 2016 dočkají velmi podrobného představení témat souvisejících s Francoisovým podnikáním. Získají přehled o současných nabídkách, a to jak našich českých, tak i těch, které pocházejí ze zahraničí.

Setkání s osobnostmi jsou vždy inspirující

Inspirující jistě budou setkání s různými osobnostmi, které působí na podnikatelském hřišti, ovšem i řady dalších. V minulých například summit poctil svojí návštěvou americký velvyslanec v České republice. Dalším lákadlem pak byla například se známým ekonomem Tomášem Sedláčkem. Zajímavé byly ale třeba i zkušenosti Michala Pastiera. Pokud vám toto jméno vůbec nic neříká, pak vězte, že jde o muže, který je autorem reklamní kampaně „Fofola“ s proslulým pejskem. Michal Pastier pracuje v reklamní agentuře Zaraguza. Určitě ani vás tato úspěšná kampaň nenechala chladným. Vyslechnout názory zajímavých osobností a mít možnost zeptat se jich na různé věci je vždy přínosné. Ostatně organizátorům veletrhu jde právě o to, aby se vytvořily kontakty mezi franchisory a lidmi, kteří by se rádi do franchisingového podnikání sami pustili.