Kosmetika s českou tradicí

Manufaktura, kosmetika s českou tradicí
Manufaktura, kosmetika s českou tradicí

Voňavá franchisa kombinující v sobě přirozenost a magii přírodních složek a tradiční ruční výroby. Projekt Manufaktura, který se v poslední době získává stále více nejen českých příznivců přírodní či tradiční kosmetiky vznikl roku 1999, kdy jeho základním sortimentem byla ručně vyráběná bylinková mýdla. Brzy byl však sortiment doplněn o další kosmetiku – sprchové gely, pěny do koupele, olejové koupele, tekutá mýdla, a další doplňky pro domácí SPA. Nechyběly ani limitované edice a tematické řady, mezi nimiž se objevily například řada kosmetiky s pivními kvasnicemi či výtažky z vinné révy, či například řada Spa Tradition Karlovy Vary inspirovaná tradičním českým lázeňstvím. Výrobky z této řady jsou vyrobeny z kvalitních rostlinných složek užívaných právě pro lázeňské procedury –  vřídelní soli, rašeliny, bylin či kaolínu.

Nelze ovšem předstírat, že Manufaktura okouzlí jen přísně dodržovanými podmínkami pro výrobu čistě přírodní kosmetiky. To, co zprvu upoutá pozornost každého zákazníka je nepochybně jedinečná atmosféra prodejny. Je v ní znatelné nejen zajímavá architektura, ale rustikálně laděná originální výzdoba a aranžmá neustále evokující tradiční ruční výrobu. A jelikož je právě design neodmyslitelnou součástí prodejen Manufaktura, samozřejmostí je i příspěvek na vybavení prodejny s dodržením estetických podmínek, který obdrží každý zájemce o franchisovou smlouvu.

Celý velmi dopodrobna propracovaný koncept má již několik úspěšných poboček v obchodních centrech a galeriích po celé České Republice a zájemcům o spolupráci poskytuje nadstandardní péči zejména v rámci udržení dobrého jména značky a dodržení tradičních postupů a atmosféry. Proto je také spolupráce navázána vždy jen na základě minimálně 1- ročního provozu na principu partnerské spolupráce. Značka se navíc pomalu rozšířila i ke slovenským sousedům a tak mohou výhledy sahat až k přeshraničním spolupracím.