Půjčka ihned a bez registru

Půjčka ihned
Půjčka ihned

Registry dlužníků nám dělají potíže. Dostanete se tam velmi rychle. Stačí jeden nesprávně zadaný bankovní výpis a zápis je daný. Vymazat lze velice těžko. Problémy s touto platební minulostí má pak u nás stále více klientů, i když jsou v tom takzvaně nevinně. Problém s registry dlužníků nemusí být trvalé, není ale výjimkou, že se tam dostanete opakovaně.

Všechny registry dlužníků vám nemusí příliš značně zhoršit vaši bonitu, velmi také záleží na tom, komu jste vaše peníze nespláceli a také u koho o půjčku žádáte. Máme tři hlavní registry dlužníků. Bankovní registr, registr SOLUS a dále pak Centrální registr dlužníků. Každá tato skupina si vede také svoje klienty, kteří se podle nich provinili a pozdě spláceli, nebo nespláceli už vůbec.

Pokud patříte mezi některé z nich, ať už svojí nebo jinými zaviněnou vinou, a máte zápis v registrech, je třeba hledat jiné možnosti. Potřebujete si ihned půjčit? Existuje zde půjčka ihned. SMS půjčka ihned a bez registru od nebankovních společností.

Půjčka ihned

Půjčka ihned je vlastně SMS půjčka. Malý úvěr s podstatně kratší dobou splatnosti, v řádech týdnů. Sjednáte si ji přes internet, přes telefon anebo odesláním SMS zprávy ve vámi určeném tvaru. Je velmi rychlá a jednoduchá. Peníze máte do pár hodin na účtu.

Půjčka ihned přes SMS vám dá šanci půjčit si až 15 000 Kč. Takové půjčky nabízí třeba společnost Crediton, menší částku vám půjčí Netcredit nebo Zaplo. Tam se pohybují částky kolem 12500 Kč.

Požadavky, které má půjčka ihned

Není tu žádný zvláštní požadavek. Žádná nutnost ručení majetkem či jinou osobou, zastavování nemovitostí, dokládání vašich příjmů a nahlížení do zmíněných registrů. Tohle vše u SMS půjček odpadá. Postačí vám jen občanský průkaz nebo jiný doklad, mobil a účet v bance. Žádné zbytečné formality, spousty formulářů a vyřizování na pobočkách. Vše sjednáte z domu a online pomocí internetu.