Jaké franšízy hledají franšízanty v ČR?

Jaké franšízy hledají franšízanty v ČR?
Jaké franšízy hledají franšízanty v ČR?

Rozhodli jste se vstoupit do světa franchisingu? Pokud ano, pravděpodobně se ptáte, jaké franšízy aktuálně hledají nové franšízanty. I když dnes existuje hromada franšízových řetězců, které rozhodně stojí za zvážení, ne všechny hledají nové franšízanty v České republice a ne všechny se chtějí rozvíjet a rozšiřovat dál.  

Pokud však nyní hledáte ideální franšízu pro vás, máte velké štěstí. Nyní se totiž chce rozšiřovat celá řada českých i zahraničních franšízových konceptů, máte tedy skutečně na výběr. Pro jakou franšízu se rozhodnete vy?  

BistRAWveg 

O raw stravě jste určitě slyšeli. Společně s vegetariánstvím a veganstvím se jedná o velice diskutovaná témata, která zajímají nejednoho člověka. Stále více lidí přechází na zmiňovanou RAW stravu, jiní se stávají vegany a další vegetariány. Ať už jste zastánce či součást těchto skupin nebo nikoli, možná vás nadchne franšíza nazvaná BistRAWveg. Jedná se o mezinárodní koncept, kde se podívají raw snídaně, obědy a také večeře. První bistro této značky vzniklo v Liberci, jedná se tedy o ryze český byznys, kterému můžete pomoct se dál rozvíjet a rozšířit se.  

KINEKUS 

Další franšíza, která touží po nové pobočce, je franšíza KINEKUS, která vznikla už v roce 1991. Tehdy firma vznikla jako obchodní společnost, jejíž hlavní aktivitou byl velkoobchod a maloobchod s rozsáhlým portfoliem obchodního zboží. K nabízenému zboží dodnes patří elektronické nářadí, zahradní nebo stavební nářadí, také domácí potřeby nebo železářství, respektive ruční nářadí.  

Mr. KEBAB 

Pokud milujete jídlo, pravděpodobně nebudete váhat na franšízou Mr. KEBAB. Název franšízy mluví sám za sebe, budete zkrátka nabízet lidem bezkonkurenčně dobrý kebab, který je na trhu už déle jak deset let pod touto značkou. Tento franšízový koncept má rozhodně skvělou budoucnost a velký potenciál.