Beauty Cosmetics CZ

beautycosmetics franchising
beautycosmetics franchising

O franchisingovém systému Beauty Cosmetics CZ můžeme prozradit, že je založena čistě jen a jen pro zákazníka. Jde o to, aby do parfumerie přišel a našel přesně to, co hledá. Je to o pocitech, prožitku, požitku a ve výsledku i koupi. Znáte jistě nepřeberné množství e-shopů, kde si parfémy můžete zakoupit, ale není nad to si je osobně vyzkoušet. Vždy se můžete obrátit na personál, který vám poradí a pomůže vybrat to nejvhodnější pro vás. Tento franšízový systém je jedinečný v individualitě a originalitou každého parfému a také přístupu ke klientovi. Prioritou je spokojenost zákazníka. Franšíza nabízí přes 250 druhů vůní.

Počáteční investice a požadavky na franšízu Beauty Cosmetics CZ
Investice na tuto franšízu se odvíjí pouze od zaplacení licence, která vychází na 5 tisíc Kč a základní investice 100 tisíc Kč, která zajišťuje počet produktů na prodejně.

Požadavky pro provoz této franšízy jsou dány dvěma podmínkami

a) jestliže se rozhodnete provozovnu otevřít v obchodním centru uprostřed tzv. ostrovní místo, je třeba min. 5 metrů čtverečních
b) při výběru kamenné prodejny je třeba franšízu zakomponovat individuálně

Doplňující informace

Franchisingový systém vám samozřejmě bude nápomocen v nejrůznějších oblastech. Např.
• pomoc před otevřením, po otevření parfumerie
• garance získání zákazníků
• marketingová reklama
• školení o produktech a prodeji, kompletní poradenství ve všech oblastech atd.
Franšíza vám nabízí dvě možnosti jakým způsobem podnikat pod značkou Beauty Cosmetics. Jednou z možností je mít vlastní kamenný obchod. Tou druhou možností je mít provozovnu v obchodním centru.
Jestliže již podnikáte v prodeji obuvi, módních doplňků nebo podobných oblastí, můžete parfémy nabízet jako doplňkový sortiment. Záleží jen na vás, jakým způsobem franšízu „uchopíte“.

Kontakt na franchisingový systém Beauty Cosmetics CZ:

Beauty Cosmetics CZ s.r.o.
info@beautycosmetics.cz
www.beautycosmetics.cz