Franšízy řadící se k nejlepším na světě. Jaké to jsou?

Franšízy řadící se k nejlepším na světě. Jaké to jsou?
Franšízy řadící se k nejlepším na světě. Jaké to jsou?

Zvažujete, že to zkusíte s nějakou franšízovou pobočkou? Mít vlastní franšízovou pobočku je rozhodně skvělý nápad, franchising s sebou nese celou řadu výhod. Patří k nim například to, že vstoupíte do světa podnikání s nižším rizikem a větší pravděpodobností na úspěch. Navíc nemusíte vymýšlet žádné know-how, dostanete ho doslova naservírované na zlatém podnose. Ovšem to nejtěžší, co vás bude čekat, je vybrat si franšízu, která pro vás bude tou pravou.  

I když se zdá být franchising snadnou možností, jak se dostat do světa podnikání a jak v tomto světě plném konkurence uspět začátky nejsou zrovna snadné, ostatně ty nejsou snadné v žádném oboru. Nejtěžší je vybrat si, s jakou franšízou vstoupíte na podnikatelský trh. Vyberte si jednu z těch, jež se řadí k těm nejlepším na světě.  

McDonald`s 

Toužíte po receptu na zaručený úspěch ve světě byznysu? Je to obrovský franšízový systém fastfoodů jménem McDonald`s. Je velice zajímavé, jak se McDonald`s stal vlastně franšízovým konceptem, doporučujeme zhlédnout film Zakladatel. Nicméně abychom přešli zpátky k věci – pokud chcete ve světě byznysu uspět, doporučujeme to zkusit právě s tímto franšízovým konceptem, zde je návratnost investice opravdu rychlá. Je však pravdou, že musíte mít v kapse několik milionů, abyste si mohli odkoupit licenční smlouvu společnosti.  

Sklizeno 

Daleko levnější franšízou je franšíza Sklizeno, která se v České republice těší opravdu velkému úspěchu. Rozrůstá se velmi rychle, je to franšíza nabízející potraviny od lokálních dodavatelů za skvělé ceny. Jinými slovy je to farmářský trh v budově. Pokud milujete čerstvé potraviny a nemáte rádi ty ze supermarketů, otevřete si svou vlastní pobočku Sklizeno.  

UGOva čerstvá šťáva 

Fastfoody nejsou jediné prosperující franšízy. I franšízové koncepty založené na zdravé stravě jsou prosperující. Dosvědčuje to koncept UGOva čerstvá šťáva, otevřít si dokonce můžete jen menší pobočku v podobě baru.