Franšízová pobočka může stát i do půl milionu. Jaké franšízy to jsou?

Franšízová pobočka může stát i do půl milionu. Jaké franšízy to jsou?
Franšízová pobočka může stát i do půl milionu. Jaké franšízy to jsou?

Franchising je dnes oblíbený způsob podnikání, ovšem většina lidí si myslí, že pokud nemáte do začátku podnikání našetřené miliony, nemůžete si licenci prosperující franšízy koupit. Jenže to je samozřejmě omyl. Existují i levnější licenční smlouvy prosperujících a fungujících franšíz. Pokud hodláte do světa podnikání vstoupit s touto méně nákladnou franšízou, přinášíme vám několik tipů na konkrétní franšízové koncepty.  

Dnes na základě franchisingu podniká opravdu nejedna společnost. Je to způsob, jak se firmy mohou rychle rozvíjet. Pokud chcete pomoct nějaké firmě rozšířit se zase o kus dál, navíc pokud se chcete postavit na vlastní nohy, doporučujeme některou z níže uvedených franšíz, kde je investice do půl milionu korun.  

Kroužky.cz 

Už jste slyšeli o franšízovém konceptu Kroužky.cz? Jedná se o franšízu, která si klade za cíl shánět a nabízet dětem kroužky, které by vyplnily jejich volný čas. Společnost Kroužky je velice prosperující a prospěšná, funguje na trhu už více jak patnáct let a v současné době se chce rozšiřovat hlavně pomocí franchisingu. Aktuálně se hledají franšízanti hlavně pro jih Čech, ale také se hledají franšízanti, kteří by společnost dostali do podvědomí na jižní Moravě, konkrétně v okolí brněnské metropole.  

Nabídka různých kroužků je pro rodiče opravdu úlevou. Nemusí dlouze pátrat na internetu a shánět pro děti kroužky, společnost Kroužky.cz má nabídku kroužků na jednom místě, stačí si jenom vybrat ten nejvhodnější pro dítě. Investice je od sto tisíc korun.  

Sklizeno 

Aktuálně velice oblíbená a zajímavá franšíza. Jedná se o obchod s velice kvalitním jídlem, u této franšízy začíná investice od dvou set tisíc korun. První prodejna se České republice otevřela před osmi lety, od té doby jenom prosperuje a vzkvétá. V nabídce jsou potraviny a kvalitní jídlo hlavně od regionálních dodavatelů, ovšem v zimě se využívají i zahraniční dodavatelé, jelikož v Česku se čerstvá zelenina a ovoce zkrátka v zimě nevypěstuje.