Franšíza s únikovými hrami The Chamber nyní v Ostravě

the chamber únikové hry ostrava
the chamber únikové hry ostrava

The Chamber představuje vysokou úroveň zpracovaní populárních únikových her, které se nyní rozrůstají o novou franšízu, která nabízí tři skvělé únikovky v centru Ostravy.

Pokud máte rádi vzrušení a adrenalin, tohle je přesně to, co hledáte. Jestliže rádi riskujete, zkoušíte stále nové a nové věci, užíváte si prověření svých znalostí, schopností i vědomostí, únikové hry v Ostravě vás budou bavit. Myslíte si, že dokážete pružně reagovat a řešit velmi neočekávané situace? Přijďte si to prověřit přímo v praxi. Escape game jsou naprosto ideálním trávením volného času. Je to přesně to, co vás vytrhne z letargie a přivede na jiné myšlenky. Zkuste něco nového, Exit game je tu pro vás a vaši partu přátel, kolegů, či rodinných příslušníků. Máte na to? Když to nezkusíte, vědět to nebudete.

Smysl únikové hry v Ostravě

The Chamber v Ostravě vás mají hlavně pobavit. Principem Escape game je dostat se ven z místnosti za každou cenu. Abychom si rozuměli, nemáte rozštípat bezpečnostní dveře sekerou, ale musíte splnit plno nelehkých úkolů. Hodit se vám bude logika, důvtip, trocha šikovnosti a takzvaně zdravý selský rozum. V časovém limitu 60 minut bude vaší hlavní prioritou v neotřelé interaktivní hře se nejen pobavit, ale prověřit si svou schopnost fungovat jako perfektně sladěný tým, který se doplňuje. Exit game se tedy hodí na teambuilding, firemní večírky, rodinná setkání, pracovní kolegy, obchodní partnery a pro partu přátel, kteří se rádi baví.

The Chamber v Ostravě

Je zde hned několik druhů Escape game s únikovými místnostmi a každá z nich je určená pro 2 až 6 osob. Do dvou únikových her se pak může zapojit až 8 lidí. V každé hře si vždy vyzkoušíte něco zcela jiného. Užijte si chvíle adrenalinu plné skvělých šifer a úkolů. The Chamber v Ostravě má skvělou atmosféru akčních filmů, kombinovanou s klasickými prvky známých únikových her, která vás doslova strhne. Vždy hraje významnou roli schopnost týmu spolupracovat, postřeh, všímavost, propojování informací do kontextu, důslednost při spolupráci i odhodlání zvítězit s velmi zábavnou a záživnou formou zpracování. Může vás ale čekat i tajuplná atmosféra starých detektivek minulého století. Dostat se ale můžete i do středověku, do dob králů a rytířů. Exit game vás prostě pokaždé něčím překvapí a dokonale pohltí.