Franšíza Denny’s brzy na evropském trhu. Budete prvním franšízantem?

Budete prvním franšízantem?
Budete prvním franšízantem?

Podnikat s pomocí franchisingu je dnes fantastické. Jedná se o způsob podnikání, který dělá podnikání jednodušší a zábavnější. Princip je takový, že si franšízanti koupí licence už dobře známé a rozjeté společnosti a otevřou si pobočku pod názvem firmy. Tím pádem se nemusí starat o reklamu nebo se strachovat, jestli služby budou žádané a produkty kupované. Jak jsme zmínili, je to výhodné podnikání, které je navíc velmi jednoduché. A důvod, proč by se do tohoto podnikání měly vrhnout firmy? Jejich růst bude rychlejší a méně nákladný, navíc se dostanou i do takových koutů světa, o kterých neměly ani zdání, že se tam někdy dostanou.

Za účelem rozšíření se se rozhodla přijmout franchising i firma Denny’s, lépe řečeno rodinná síť amerických restaurací, která se v nedávné době rozhodla vstoupit na evropský trh a dobýt jej. Jelikož chce Evropu ovládnout svými pobočkami ve velmi rychlé době, majitelé společnosti nabízí franšízovou licenci i českým podnikatelům, kteří stále čekají na svou příležitost zazářit. Třeba právě toto je vašepříležitost.

Jedná se o jednu z nejznámějších franšíz v Americe

I když nám, Čechům, franšíza Denny’s nic neříká, ve Spojených státech amerických se jedná o jednu z nejznámějších franšíz. Jak již bylo zmíněno, jedná se o rodinnou síť restaurací, která je oblíbená díky své nevšední atmosféře a fantastickým menu, jež je plné pokrmů pro všechny věkové generace.

Koncept byl založen už v roce 1953, kdy se otevřel úplně první stánek tehdy s koblihami. Koblihy se však staly nejlepšími na trhu. A jelikož se podávaly 24 hodin denně, byly o to oblíbenější! A koncept čtyřiadvacetihodinového servisu zůstal dodnes.

Proč by měli franšízanti zvolit právě franšízu Denny’s?

Hlavním důvodem, proč zvolit franšízu jménem Denny’s, je její rozmanitost. Licence je velmi výhodná, nabízí totiž různé formáty restaurací, což ocení každý, kdo nenávidí stereotyp.