Jaká firma se stala franšízorem roku?

Franšízor roku
Franšízor roku

Když se ženete do podnikání, možná byste měli zpomalit předtím, než se na trh podnikání dostanete. Přece jenom nemusíte se hrnout do tohoto riskantního a poměrně nebezpečného světa se svou vlastní firmou, o níž nevíte, jestli bude mít úspěch a jestli se z ní stane uznávaná firma, která se bude těšit z velké škály zákazníků. Pokud o své firmě pochybujete, raději se rozhodněte pro spolupráci s nějakou franšízou, která již má stále místo na trhu. Co třeba začít spolupracovat s franšízou CENTURY 21? Jedná se totiž o franšízora roku a s tím by nebylo vůbec špatné to zkusit, nemyslíte?

Každým rokem se vedou různé žebříčky o tom, jaký franšízový koncept je nejlepší, jaký prosperoval nejlépe či komu se vůbec nedařilo. Pokud patříte k lidem, kteří se zajímají o svět franšíz, možná víte, že nedávno byl sestaven žebříček těch nejlepších franšízových konceptů tohoto století. Kromě toho se ocenil i nejlepší franšízor, jímž se stal franšízový koncept CENTURY 21.

Jednalo se o skokana roku

Nedávno se udílely ceny za nejlepší franšízové koncepty a za nejlepší franšízory. Tím nejlepším franšízorem se stala firma CENTURY 21, která se ocenila zároveň za skokana roku.

Firma se utkala s deseti franšízovými koncepty. Původně se jich však přihlásilo osmnáct, ale deset jich bylo vybráno do celkového finále. Vítězem se za loňský rok stala firma CENTURY 21, která se tak stala vítězem už třetího ročníku soutěže České asociace franchisingu.

Proč právě CENTURY 21?

Samozřejmě každá firma se musela předvést a musela ukázat, proč právě ona na to má. Výherce prý vyhrál díky tomu, že své priority staví na prvotřídní služby a také na kvalitní poradenství. CENTURY 21 je společnost působící na realitním trhu. Je proslulá právě zmiňovaným skvělým poradenstvím. Zákazníci rádi využívají těchto služeb, které využijí zejména tehdy, kdy chtějí pomoct s koupí nemovitosti nebo s případným pronájmem.

Jen pro zajímavosti: Na druhém místě se umístila společnost Švejk Restaurant a na třetím Business for Breakfast.