Filmy jsou lepší než četba? Pak si pusťte následující snímky

filmy
filmy

Každý podnikatel moc dobře ví, že se stále musí ohlížet na nejrůznější detaily, které jsou pro jeho podnikání důležité. Podnikání totiž není legrace a navíc při jednom překlepu se může stát, že se společnost může doslova a do písmene zhroutit. Podnikatel je sice v mnoha případech zaopatřený do budoucnosti, ovšem je nutní podotknout, že bohužel přes tuto skutečnost je jeho povolání více méně stresové a denně se setkává s tím, že mu nervy putují kolem hlavy jako vojáci. Jenže takové chvíle si pak vynahradí třeba dovolenou u moře, kde se rozhodne nic neřešit a jenom relaxovat.

Během podnikání a během té cesty, která vede k vysněnému cíli, se však podnikatel může dostat do nepříjemných situací. Do cesty mu mohou přijít nejrůznější překážky, které si vyžadují jen a pouze trpělivost, jež mnohdy chybí. V takových chvílích by se měl umět motivovat. Takovou motivaci dnes už nemusíte hledat daleko, protože je jí plná snad každá sociální síť. Mnohdy naleznete mnoho motivace také v oblíbené četbě nebo v četbě o podnikání, kterou napsali dnes už velice úspěšní podnikatelé nebo lidé, kteří se o tuto oblast zajímají různými způsoby. Pokud však nemáte na čtení čas a jedete třeba vlakem a dvě hodiny potřebujete zkrátka nějak využít, pusťte si filmy – i ty totiž mohou být plné motivace!

• Rambo

Většinou pánové milují tento několikadílný biják, v němž hraje neuvěřitelný Silvestr Stallone. Určitě si při zmínce tohoto filmu většina z nás vybaví scénu, kde se promlouvá o tom, jak se padá a vstává a jak se nesmí vzdávat, protože pouze tak se vítězí! A to je to pravé, co vás rozhodně pokaždé nakopne.

• JOBS

Neuvěřitelný příběh Steva Jobse byl zfilmován nespočet krát. Jeho příběh je motivací zejména pro blázny, snílky a jedince, kteří se jakýmkoli způsobem odlišují od těch ostatních. Jdou takzvaně proti davu – přesně tak se totiž dosáhne úspěchu. Pokud budete jiní.