Chcete být franšízantem společnosti UGO? Máte příležitost

franšízant ve společnosti UGO
franšízant ve společnosti UGO

Na území České a slovenské republiky funguje mnoho zajímavých franšíz, kterých můžete být součástí. Pokud však nechcete být součástí něčeho nezdravého, staňte se franšízantem společnosti UGO. Právě tato společnost se neustále rozvíjí, vždyť je to taky jedna z mála franšíz, která nabízí rychlé zdravé občerstvení. V současné době se jenom na území České a Slovenské republiky nachází více jak 84 poboček, z nichž větší polovina je v rukou franšízantů. Stanete se taky jedním z nich?

Společnost UGO nadchla svět byznysu už před několika lety. Lidé si zdravé nápoje ihned zamilovali. Od té doby došlo nejen k rozšíření samotné společnosti, která se rozrostla o mnoho prodejen, ale taky došlo k rozšíření nabídky společnosti.

Vše započalo podáváním takzvaných smoothies, což jsou čerstvé ovocné šťávy, díky kterým se značka UGO vryla do paměti. Později začaly přibývat takzvané fresh nápoje, které byly velice podobné jako smoothies. Dalším krokem bylo rozrostení se o vynikající saláty a tortilly, které následovaly fantastické zdravé polévky, na které si chodí velká spousta z nás.

Kdo ví, co přijde příště, nicméně vy můžete být u dalšího kroku.

Kde se hledají franšízanti?

V současné době se hledají franšízanti takřka všude, nejvíce však v Brně, v Ostravě a v Hradci Králové. Samozřejmě nikdy není dost poboček v hlavních městech, tedy v Praze a v Bratislavě, kde se hledají franšízanti ovocných fresh barů.

Jaký musí franšízanti být?

Co se týče toho, jací by měli franšízanti být, společnost UGO nemá mnoho požadavků. V případě otevření fresh baru nepotřebujete mít žádnou zkušenost z oboru gastronomie, pokud si však chcete otevřít plnohodnotnou franšízu, zkušenosti jsou vítané.

Samozřejmě je třeba, aby franšízanti sdíleli vize a hodnoty samotného franšízora, tedy majitele společnosti. Kromě toho se však požaduje nadšení pro práci a orientace ve zdravém životním stylu, protože právě na něm je celá koncepce společnosti UGO postavena.