Webové stránky, díky kterým můžete vydělávat

Webové stránky, díky kterým můžete vydělávat
Webové stránky, díky kterým můžete vydělávat

Přivydělat si nebo se větší mírou podílet na tom, že se keramické prasátko velice brzy zaplní. Ať už jste se po druhém zaměstnání začali ohlížet z jakéhokoli důvodu, nabízí se otázka, jestli neexistuje snazší cesta, nejen nutnost přecházet z jednoho zaměstnání do druhého. A pravdou je, že ano, snazší cesta opravdu existuje. Internet je totiž plný webových stránek, díky kterým můžete vydělávat.  

Spare5 – plnění drobných úkolů 

Pokud máte půlhodinu volna, můžete si přivydělat tím, že budete plnit drobné úkoly. Webová stránka Spare5 přesně za tuto pracovní náplň zaplatí. Výplata je přes bránu PayPal a objednateli jsou společnosti jako Microsoft, Pinterest nebo GoPro.  

A co se pod „drobnými úkoly” vlastně ukrývá? Mluvíme třeba o komentování obrázků, přiřazování klíčových slov, také o přiřazování obsahu ke zvukovým souborům. Zkrátka nic, kvůli čemu byste museli studovat vysokou školu. 

Lobster – zpeněžte své sociální sítě 

Vedle zmiňovaného webu můžete vydělávat také na portálu Lobster. Jedná se o londýnský projekt, který člověk umožňuje zpeněžit fotografie i videa z účtů na sociálních sítích. Pokud je tedy váš Instagram plný skvělých fotek nebo videí, můžete je nabídnout k prodeji.  

Cena jednoho snímku se většinou pohybuje kolem jednoho dolaru, u videa až kolem osmi dolarů.  

Skillshare – sdílejte své znalosti 

Nebo snad oplýváte znalostmi, které jen tak někdo nezná? Umíte něco, co většina lidí kolem vás neum? Skillshare je skvělý portál, na kterém můžete sdílet znalosti s miliony studenty po celém světě. Stačí nahrát online kurz a je hotovo. Zaplaceno se dostane vždycky, když někdo do třídy vstoupí.  

Tento způsob je tedy nejen způsobem, jak si přivydělat, ale kromě toho se z toho může stát skvělá forma pasivního příjmu. Vyučovat totiž můžeš v mnoha oblastech. Proto ať už vás baví focení, design, fotografování nebo jazyky, máte dveře otevřené.