Výhody a slevy MBI Passport

MBI Passport
MBI Passport

Možná jde na první pohled o kreditní kartu a ona to vlastně i taková kreditka je. Kromě toho je ale MBI Passport především vstupenkou do světa všemožných výhod a slev, které naprosto skvěle uplatníte při zařizování dovolené, při vybavování bytu, anebo když si chcete třeba dat velmi dobrou kávu. Všechny milovníky kávy určitě potěší sleva 10 % na kilová balení opravdu prvotřídních kávových zrn kávy z rodinné pražírny s názvem Dobrykafe.cz. Můžete tak držet pevný krok s dobou a každé dva měsíce budete mít navíc zdarma ke stažení souhrn všech nejnovějších vychytaných akcí od Trendreport.

Dovolená a zájezdy na míru

MBI Passport je totiž velkým pomocníkem v momentě, kdy začnete zrovna plánovat jakoukoliv cestu do zahraničí. Je přitom absolutně jedno, jestli se zrovna jedná o velmi krátké obchodní setkání, delší školení nebo třeba týdenní dovolenou absolvovanou s celou rodinou. S MBI Passportem se všem v každém případě nově otevírá velká možnost bezplatného přenocování v široké škále vybraných hotelů a resortů hned v šestnácti evropských zemích. K tomu přibyly i dva africké státy, jako je Egypt a Trinidad & Tobago. Jakákoliv platba za přenocování vám tak tímto odpadá. Jediným výdajem, který je třeba zohlednit tak bude vaše strava. Akce lze využít ve všední dny, o víkendu nebo i v případě, že do tohoto termínu zasahují jakákoliv výročí. Platí 365 dní v roce. V MBI se specializují i na eurovíkendy a všem držitelům MBI Passportu na tyto akce poskytují slevu. Probíhá zde spolupráce s cestovní kanceláří Natour, která má v prostředí zájezdů na míru více než 25 let praxe a patří k jedničkám na trhu.

Vybavení, nábytek a telefonování

Dost diskutované téma jsou ceny tarifů českých operátorů. MBI Passport tuto otázku skvěle řeší. Pro držitele karet je připraven MBItel, což je cenově zvýhodněná nabídka neomezených tarifů hned u několika českých operátorů. Ty opravdu značně převyšují standardní nabídku. I když hodně voláte, platíte vždy mnohem méně. Můžete využít i akce pro vybavení kanceláře nebo třeba domácnosti. Díky MBI Passportu tak můžete získat až 10 % slevu například na výrobky LINO Design, které jsou známé svou vkusností, elegancí a nadčasovým designem. Je přitom úplně jedno, zda budete nakupovat v kamenné prodejně nebo třeba na e-shopu. Další samozřejmostí a výhodou je vstup na všechny akce MBI zdarma.