S bagetami do Česka!

S bagetami do Česka
S bagetami do Česka

Za jídlem nemusíte chodit jen do rychlých občerstvení, pokud se chcete najít v celosvětově známé značce. Už dávno se systém franchisingu neorientuje pouze na rychlé občerstvení, co se týče jídla. Sice mezi nejznámější patří rozhodně KFC nebo McDonald’s, ale to jenom proto, že se jedná o jakési průkopníky franchisingu s jídlem u nás. Stejně jako jsou Ugovy čerstvé šťávy nyní pronásledovány konkurencí v oblasti fresh barů, mají i velmi známé franchisové řetězce své konkurenty. Jedná se zejména o zdravější stravování, což v současné době, kdy jsou všichni zabraní do zdravého životního stylu, je více populární, než známé fastfoody. Zejména si lidé u nás oblíbili Bageterii Boulevard, která k nám do Česka také přišla pomocí franchisovýh řetězců.

Jedná se o skvělou možnost vytvořit si svou bagetu podle vašich představ. Pakliže je vaše fantazie daný den na bodě mrazu, rozhodně se nemusíte bát, že byste nedostali bagetu žádnou. Stálá nabídka stále vykazuje skvělé možnosti nejen pro milovníky masa, ale také pro vegetariány. Bulka je vždy čerstvě upečená, a tak slast na všem jazyce bude opravdu mocná.

Kdo stojí za těmito provozovnami?

Kromě vlastních provozoven, které má na starosti společnosti Crocodilles Sandwiches, využívá tato značka i franchisový systém, díky kterému se dostaly prodejny až k nám. Společnost totiž touží po rozšíření působnosti a chce svým know-how zaujmout ji další lidi, kteří by byli ochotni se podílet na růstu této společnosti. To byl hlavní důvod, proč se společnost dala do oblíbeného franchisingového systému. Spolupráce totiž opravu přináší rychlejší růst a hlavně také soustředění se na samotný vývoj konceptu, protože pokud budete mít odpovědného člověka za každou pobočku, na hlavě společnosti zůstanou jen ty důležité věci, o nichž se může postarat jen ona. Doba takové smlouvy s touto společností je na deset let s možnou opcí.