Originálnější holičství v Česku nenajdete. Buďte součástí TheOriginalBarber

Originálnější holičství v Česku nenajdete
Originálnější holičství v Česku nenajdete

Pánové, hledáte nové holičství, které by bylo určeno jenom pro vás? Sháníte se po dobrém kadeřníkovi, který by vždy splnil vaše očekávání? V tom případě se objednejte do pánského holičství TheOriginalBarber, což je franšízový koncept, který v Česku nemá obdoby. V současné době se tento franšízový koncept rozšiřuje i obchodních center, tudíž budete mít pánské kvalitní a profesionální holičství vždy po ruce. Pokud se navíc stanete franšízantem společnosti, můžete být pánskému kadeřnictví ještě o něco blíže.

Těžko bychom hledali v České republice originálnější pánské holičství. TheOriginalBarber je rozhodně nejoriginálnější holičství, se kterým se v České republice setkáme. A pro mnohé budoucí podnikatele je to skvělá podnikatelská příležitost. Jak již bylo zmíněno, kromě klasického pánského kadeřnictví se TheOriginalBarberrozhodl zaútočit na obchodní centra, v nichž začalo kadeřnictví také působit. A nečekaně se setkal s kladnou odezvou.

Nově se pobočka franšízového konceptu otevřela na Chodově, ale také v pražském Centru Černý most.

Česká značka, která dobila Česko

Málokdo ví, že franšízový koncept TheOriginalBarber je vlastně původem česká značka, která vstoupal na tuzemský trh před dvěma lety. Úplně první pobočkou byla pobočka v Praze 1, která se ukázala být čistě pro pánské zákazníky. Později se z jedné pobočky staly tři, další se otevřely v Plzni a také v Říčanech. Další franšízové rozrostení na sebe opět nenechalo dlouho čekat.

Do konce letošního roku se můžeme těšit na další pobočky

Pokud jste si však mysleli, že nově otevřenými pobočkami to letos končí, tak jste se spletli. Do konce letošního roku se má otvírat celá řada dalších poboček, které se budou nacházet například v obchodním centru v Letňanech, dále také v centru Hostivař či se otevře pobočka i v Českých Budějovicích.