Nejoblíbenější nebankovní půjčky

Nejoblíbenější nebankovní půjčky
Nejoblíbenější nebankovní půjčky

Každý člověk se může dostat do situace, kdy si potřebuje půjčit. Buď mu nestačí finanční zásoba, kterou si spořil v posledních letech, nebo je na vině zákon schválnosti, díky kterému se pokazilo více věcí najednou, které je nutné zaplatit co nejdříve. Půjčky rozhodně nejsou žádné tabu, dnes je můžeme rozdělit na dvě skupiny, a sice na bankovní půjčky a na nebankovní půjčky. Zatímco bankovní půjčky jsou tu ve chvíli, kdy si potřebujeme půjčit na bydlení, nebankovní půjčky tu jsou v opačném případě. A právě na ně se podíváme z blízka.  

Nebankovní půjčky jsou velmi oblíbené, ovšem málokdo ví, že jich existuje celá řada. Podívejme se proto na ty, které jsou dnes opravdu nejvíce oblíbené a o které se nejvíce žádá.  

Rychlé půjčky online 

Rozhodně nejoblíbenější nebankovní půjčky na finančním trhu jsou rychlé půjčky online, které se zřizují z pohodlí domova. Navíc, jak název už vypovídá, jsou opravdu rychlé – rychle se vyřídí, rychle jsou schváleny a rychle peníze připutují na bankovní konto. Obvykle to je záležitost několika minut. Peníze tak dostanete ve chvíli, kdy je skutečně potřebujete, a ne později.  

Půjčky bez registru 

Existují také takzvané půjčky bez registru, což jsou půjčky, při nichž se poskytovatelé nedívají do registru. Nezajímá je tedy to, jestli máte záznam nebo ne – záznam tedy není překážkou. Je tu však riziko, že dostanete o něco vyšší úrok, ale ten háček zkrátka někdy být musel.  

Půjčky bez dokládání příjmů 

Velmi oblíbené nebankovní půjčky jsou také ty, při nichž nemusíte dokládat příjem. I když zákon udává povinnost ověřit si příjem žadatele, neříká, jakým způsobem se to má učinit. A tak společnosti nevyžadují potvrzení o příjmech, ale mají jiné, vlastní způsoby, jak si to ověřit. Ovšem jelikož je to pro společnosti opět velké riziko – tato víra v to, že příjmy pravidelné opravdu máte – můžete se opět setkat s větším rizikem.