Franšízová síť Poe-Poe vyráží za hranice. Kam míří konkrétně?

Franšízová síť
Franšízová síť

Milujete pizzu, ovšem trápí vás vysoké ceny za jeden jediný klínek, který se nabízí v mnohých rychlých občerstvení? Asi jste doposud nenavštívili franšízový koncept Poe-Poe. Jedná se o velmi oblíbený franšízový koncept, který je aktuálně hojně rozšířen zejména na Moravě. Do hlavního města by se však měl dostat také, a to ještě do konce letošního roku. Než se však Poe-Poe dostane na velký pražský trh plný konkurence, rozhodl se expandovat do zahraničí. Kam konkrétně?

To je zatím tajemstvím

Bohužel vás zklameme. Franšízový koncept zatím tají, do jaké další země se rozvine, ovšem mělo by to být ještě dříve, než se Poe-Poe dostane na pražský trh. Ať už se však plánuje rozšířit do jakékoli země, jistě bude mít franšíza obrovský úspěch. Kdo by přece v dnešní době neměl rád rychlé občerstvení a ještě za tak fantastické ceny, jaké mají v Poe-Poe?

Poe-Poe v České republice

Jak jsme zmínili, Poe-Poe je franšízový koncept rychlého občerstvení. Nabízí nejen skvělou pizzu, které klínek stojí jen dvanáct až dvacet korun. Také nabízí i sladkou sekci, kde je možné si zakoupit palačinky nebo případně vafle.

V České republice aktuálně najdeme deset franšízových poboček tohoto rychlého občerstvení. Zatím má franšíza hojné zastoupení hlavně na Moravě, ale je veřejným tajemstvím, že do konce letošního roku by měla proniknout i na pražský trh, kde se očekává, že bude konkurovat společnostem, jako je KFC nebo McDonald’s.

V současné době se hledají franšízanti, kteří se budou chtíti podílet na rozjezdu a rozšíření franšízového konceptu v jiných krajích České republiky, míří se aktuálně do zmiňovaných Čech. Poe-Poe má v plánu proniknout do Čech prostřednictvím master-franšízové licence, ale zatím se nenašel nikdo, komu by mohla být udělena. Budete to vy? Rozroste se díky vám tato nadějná franšízová síť?