Česko plné franšíz! Stále jich přibývá!

Česko plné franšíz!
Česko plné franšíz!

Mít dnes své podnikání, to není zrovna jednoduchá věc. Musíme se starat, aby naše podnikání zvítězilo nad konkurencí, což samozřejmě není mnohdy tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Samozřejmě existuje ale lehčí řešení – můžete začít tak, že se rozhodnete podnikat pomocí franšízových systémů, tudíž začnete podnikat pod jménem nějaké značky, která má svou cestičku už vyšlapanou a která je už moc dobře známá. Takto podnikají nejen zahraniční společnosti, ale taky i celá řada těch českých firem.

Dříve se franchisingu české firmy obávaly, protože to bylo zkrátka něco neznámého, ale dnes už je to naprosto běžná pomoc, která nám umožní rozšiřovat naši značku dál, aniž bychom se o další pobočku starali, protože se o ni přece stará franšízant.

Podle aktuálních informací podnikatelů a živnostníků v České republice dlouhodobě přibývá. Řada z nich ihned z počátku využívá franšízové systémy.

Kdo je nováčkem ve svět franchisingu?

Do světa franchisingu se aktuálně dostala taky i česká franšízová síť, kterou znáte pod názvem Žirafa.cz. Jedná se o poměrně zajímavou franšízu, která se zaměřuje na pomoc podnikatelům, kteří hledají zaměstnance. Tato franšíza má rozhodně smysl, protože dneska žijeme v době, kdy je nezaměstnanost na velice nízké úrovni, což znamená, že firmy ocení jakoukoli pomoc při hledání vhodné pracovní síly.

Dneska zastupují pracovní agentury desítky společností, pro které se zařizují nábory pracovníků do různých odvětví. Žirafa.cz vyhledá pracovníka přesně podle vašeho zadání, a to v poměrně rychlém čase.

Více o značce:

Značka podporuje takzvané podnikatelské kluby, které jsou určeny pro malé a střední podnikatele na jakési lokální úrovni. Dneska se už takových klubů najde v České republice rovných 65.

Pokud byste se i vy chtěli stát pomocníkem podnikatelů, pak neváhejte začněte spolupracovat právě s touto franšízou.