5 gastro franšíz, s nimiž můžete spolupracovat

5 gastro franšíz
5 gastro franšíz

Pokud se rozhodnete dát se do podnikání, pak byste měli být připraveni na to, že to nebude jednoduché. Dneska žijeme ve světě, v němž podniká takřka každý, proto konkurence je opravdu velká. Pokud se rozhodnete podnikat, pak byste měli zkusit podnikat na základě franchisingu, protože právě franchising vám umožní podnikat, aniž byste museli vymýšlet novou značku či nové logo, které se stane zapamatovatelné. Jednoduše se podepíše licenční smlouva a vy začínáte podnikat se značkou, kterou lidé už notoricky znají.

Pokud byste chtěli podnikat v oblasti gastronomie, budete mít na výběr pravdu celou řadu zajímavých franšíz. Nyní vám přinášíme pět tipů, které pro vás budou to nejlepší.

1) VÝTOPNA

Velice zajímavou restaurací, s níž můžete začít spolupracovat a jejíž pobočku si můžete otevřít, je restaurace VÝTOPNA. Jedná se o skvěle provedenou restauraci, kde se setkáte s modelem železnice, také se softwarem kolejiště, které vám doveze jídlo. Je to však poměrně nákladná franšíza, na kterou je třeba mít vyšší kapitál.

2) BAGETERIE BOULEVARD

Skvělou koncepcí je taky česká franšíza nazvaná „Bageterie Boulevard“. Právě ta je naprosto jedinečná, přináší rychlé občerstvení, které však není tak škodlivé, jako je například McDonald’s nebo KFC. Nabízí především bagety, ale v nabídce najdete taky fantastické saláty nebo domácí limonády, které vás osvěží hlavně během horkého letního dne.

3) The PUB

Gastronomický koncept taky skrývá i restaurace The PUB, což je vlastně pobočka piva Pilsner. Koncept se začal vyvíjet před dvanácti lety, tedy v roce 2005, a od té doby je tato franšíza plné výtečného piva poměrně populární a neustále se rozvíjí a rozšiřuje do dalších koutů nejen České republiky, ale taky míří postupně i do zahraničí.

4) POE-POE

Hlavna na Moravě nyní znají tuto velice zajímavou gastronomickou síť, která v sobě nese hlavně rychlé občerstvení, ale taky samozřejmě i sladký bar. Jedná se o podnik Poe-Poe, kde najdete tu nejlevnější pizzu vůbec!

5) EASY BEER

Tento koncept franšíz nadchne hlavně milovníky piva. Jedná se o síť prodejen, která v sobě nese poměrně zajímavé inovace, díky kterým se odlišuje tato restaurace, v níž se podává více jak dvě stě druhů piv, od ostatních podobných restaurací.