Vlastní prodejna dveří a zárubní může být i vaše podnikatelská příležitost 

Vlastní prodejna dveří a zárubní může být i vaše podnikatelská příležitost
Vlastní prodejna dveří a zárubní může být i vaše podnikatelská příležitost

Přemýšlíte nad tím, jak získat finance vhodným výběrem podnikatelské aktivity? Podívejte se na možnosti franšízy známé společnosti s dveřmi a zárubněmi.  

Do tří měsíců od podpisu smlouvy můžete začít prodávat 

Příprava provozovny franšízové prodejny SOLODOOR je velmi snadná. Obecně platí, že do tří měsíců od podpisu smlouvy již můžete začít prodávat, jelikož bude vše přichystané. Franchising je tak rychlou možností, jak k vlastnímu businessu. Franšíza je bezpečná podnikatelská příležitost, kdy vám bude zajištěna veškerá podpora ze strany franšízora. Projdete potřebnými školeními, kdykoliv je vám k dispozici provozní podpora.  

Jedna z největších firem na trhu 

Jestliže se rozhodnete pro franšízu SOLODOOR, dostanete možnost spolupracovat se skutečně významnou firmou. Jedná se o jednu ze tří největších výrobců interiérových dveří a zárubní v naší zemi. Díky centrálnímu nákupu zboží i služeb je pomocí franšízy umožněno dosáhnout výhodných nákupních cen. Jednání s dodavateli jsou již zajištěna a vy se o ně nemusíte starat.  

Také pro začínající podnikatele 

Značka SOLODOOR má propracovaný systém školení i know-how. Objednávkový systém je velmi snadný a intuitivní. I pro tyto klíčové důvody se značka může stát partnerem i začínajících podnikatelů nebo lidí, kteří dosud s tímto oborem nemají žádné zkušenosti. Stačí jen chuť podnikat, o vše ostatní je postaráno.  

Příjemná podpora ze strany franšízora 

Smlouva, kterou uzavřete, je platná po dobu pěti let. Jedná se o osvědčený koncept, který vyhovuje oběma stranám. Stačí jen krátká doba na to, aby byla prodejna připravena a otevřena. Franšízor vám pomůže s veškerým úvodním marketingem. Máte možnost získat územní exkluzivitu pro vaši prodejnu, ale také projektovou studii komplexního řešení vaší prodejny. Školení vás i vašich zaměstnanců bude samozřejmostí, podobně jako možnost využít centrální marketing firmy.  

Počáteční licenční poplatek a náklady na zařízení provozovny se vám rychle vrátí, lidé již znají kvalitu a jméno této značky.