Nové školicí centrum firmy TAB Board CZ pomůže všem

Nové školicí centrum
Nové školicí centrum

Ještě do konce letošního roku chce franchisová společnost TAB Board otevřít školicí centrum Českou republiku a Slovensko. Vytvoří tímto krokem třetí centrum mimo Spojené státy americké. Přitom právě v USA uvedený franchisový koncept vznikl. Značně se tak zjednodušší příprava budoucích franchisantů této firmy.

 

Zaučí se i ti, kteří neovládají cizí jazyk

Nové školicí centrum má za cíl zajistit šestidenní vstupní školení franchisových partnerů, kteří chtějí vstoupit do sítě. Zatím do této chvíle museli adepti vždy až na ředitelství do Denveru v USA. To díky tomu odpadne.

 

Zájemci o licenci tak nebudou muset podstupovat tak vysoké náklady. „Zároveň se tak školení a potažmo i franšíza TAB Board stane dostupné i pro potenciální franšízanty, kteří neovládají cizí jazyk,“ říká Šimon Mastný, který je generálním ředitelem TAB Board CZ.

 

Z vybudovaného centra budou mít prospěch všichni. Zajistí totiž školení současných franchisantů, kteří získají aktuální informace, budou se moci dále vzdělávat. TAB Board si dnes vytvořil partnery pro franchising v celkem pěti krajích České republiky a navíc i v jednom kraji na Slovensku.

 

Získat franchisanty není snadné

V dohledné době se bude franchisová síť TAB Board CZ ještě dále rozšiřovat. „Ze zkušeností a také z rozhovorů se zástupci dalších franšízových konceptů víme, že sehnat kvalitní a zapálené franšízanty je v řadě případů nesnadné. Jako jeden z hlavních problémů, které v tomto ohledu na našem trhu vidíme je ten, že u nás nefungují profesionální brokeři, kteří by aktivně vyhledávali potenciální zájemce o franšízové licence, což je v zahraničí zcela běžná praxe,“ vysvětluje ředitel Mastný. Informace o nově budovaném školicím centru byla uvedena ve známost na jednom z Franchisových večerů České asociace franchisingu, jde o setkávání všech, které zajímá franchising.